• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Jasień

Znalezionych ofert: 59

15847956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dostępne od zaraz! 3 pokoje z dużym ogrodem! 26926061 15847956 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem - idealne miejsce dla rodziny, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!BEZ PROWIZJI!LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Jasie...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

849 000 PLN (12 304 zł/m2)

3
1
69 m2
2019
15889095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844407 15889095 ZAPRASZAM NA DNI OTWARTE NIERUCHOMOŚCI! ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ!15.05.2026 w godzinach 14-18Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu URZEKA w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z s...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (14 324 zł/m2)

2
-
44.61 m2
2025
15888994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Wróbla Staw!! 27839783 15888994 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do zamieszkania,- funkcjonalny rozkład,- klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok,- dodatkowa przestrzeń przechowywania - duża komórka lokatorska (5,48m2),- indywidualne ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (16 341 zł/m2)

2
1
44 m2
2016
15836381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 3 pokoje | wysoka jakość | Jasień 26709758 15836381 Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,42 m²Budynek z 2020 roku z windą4. piętro w 4-piętrowym blokuGotowe do zamieszkania - bez dodatkowych nakładów finansowychSalon z ekspozycj...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (11 787 zł/m2)

3
1
61 m2
2020
15847019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, gotowe do zamieszkania 3 pok. | hala gar. 26900540 15847019 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wygodne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu OPTIMA. Świetne miejsce do zamieszkania i na inwestycje! Zapraszam do zapozna...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

754 000 PLN (12 361 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15805721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe Jasień 26314815 15805721 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, trójstronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 86,60 m2. W skład nieruchomości wchodzą:- salon z aneksem kuchennym, szafą w zabudowie or...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (11 616 zł/m2)

3
2
86 m2
2013
15802886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA! 10 min spacerem do tramwaju! 26280758 15802886 REZERWACJA To idealna propozycja dla singli, studentów, par oraz osób starszych, które szukają komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej oraz terenów zielonych!BEZ PROWIZJI!LOKALIZACJA:Gdańsk Jasi...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

620 000 PLN (15 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15834651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
SŁONECZNE 3 POKOJE JASIEŃ W SPOKOJNEJ OKOLICY 26883455 15834651 Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa.MIESZKANIE:Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku 5 piętrowym, zajmuje powierzchnię 62,20 m² i składa się z 3 pokoi, co czyni je idealny...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

739 000 PLN (11 919 zł/m2)

3
1
62 m2
1993
15868903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane mieszkanie 3-pok, winda i hala garażowa 27394244 15868903 Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze nowoczesnego budynku na gdańskim Jasieniu. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort codziennego życia, jak i szybki dostęp do wszystkich najważniejsz...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (15 365 zł/m2)

3
1
52 m2
2020
15881794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4-pok, ogród, hala garażowa x2 27649450 15881794 Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort codziennego życia, jak i szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów miasta.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na świetnie sko...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 149 000 PLN (14 731 zł/m2)

4
2
78 m2
2021
15880983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620168 15880983 ATUTY:• Niskie opłaty – łatwe w utrzymaniu• Komunikacja miejska – tramwaj oraz autobusy• Zadaszone miejsce postojowe – brak odśnieżania zimą i nagrzewania w słoneczne dni• Komórka lokatorska – dodatkowe miejsce np. na rower• Zaplecze handlowe i usług...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

470 000 PLN (13 795 zł/m2)

2
-
34.07 m2
2015
15822588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dla dużej rodziny 26644851 15822588 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:Przestronne, funkcjonalne, pod wynajem, dla rodziny, studentów, firmy lub indywidualnie.Idealnie skomunikowane.Lokalizacja:J...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 200 000 PLN (10 909 zł/m2)

5
-
110 m2
1997