• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Orunia

Znalezionych ofert: 63

15891409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896683 15891409 Jeśli poszukujesz słonecznego mieszkania o funkcjonalnym układzie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!GŁÓWNE ATUTY:- Spółdzielczo-własnościowe z KW - możliwość zakupu przez ocokrajowca- Odległość 3 km od Starego Miasta- Praktyczny układ pomieszczeń z ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 836 zł/m2)

3
1
52.3 m2
1970
15706747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307910 15706747 Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość położona jest w Gdańsku, w dzielnicy Orunia, przy ulicy Raduńskiej (bloki koło parku). Mieszkanie, optymalnie rozplanowane i nasłonecznione, niedawno przeszło remont i j...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

485 000 PLN (11 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15889643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27856585 15889643 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie premium o powierzchni 134,6 m², stworzone dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prestiżową funkcjonalność. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w odnowionym i ocieplonym budynku po modernizacji wykonanej w 20...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 090 000 PLN (8 134 zł/m2)

6
1
134 m2
1996
15849871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie - Gdańsk Łostowice 26982145 15849871 Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone na Osiedlu Vivaldiego przy ul. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-kondygnacyjnym budynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwe...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

539 000 PLN (12 833 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15868822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 2 pokoje | osobna kuchnia | blisko zieleni 27391094 15868822 MIESZKANIE:Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37,24 m². W skład nieruchomości wchodzą:- jasny salon z ekspozycją południową,- oddzielna kuchnia z oknem,- sypialnia,- korytarz z szafą,- łazienka z wanną.Mieszkanie dobrze doświ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

379 000 PLN (10 243 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15787977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE W GDAŃSKU 25931746 15787977 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-ustawne pokoje,-pełna infrastruktura handlowo-usługowa,-bardzo dobra lokalizacja,-cicha i spokojna okolica,-niski czynsz,-wydzielony ogródek tylko dla mieszkańców,-w okolicy 200m basen, szko...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (8 578 zł/m2)

3
-
64 m2
1940
15867355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, Gdańsk Południe, 2-poziomowe 27344445 15867355 Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z podziałem na 2 strefy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe przy ul. Pastelowej. Okolica charakteryzuje się dobrą infras...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (13 098 zł/m2)

3
2
61 m2
2021
15823573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym 26636782 15823573 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Mieszkanie dwupoziomowe z poddaszem na sprzedaż 71,16 m² cena 760 000 PLN ul. Niepołomicka, os. Vivaldiego...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

760 000 PLN (10 704 zł/m2)

3
1
71 m2
2017
15861484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje po remoncie, wysoki standard 27207411 15861484 Na sprzedaż komfortowe, świeżo odnowione mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska - Orunia Górna, w rejonie ul. Havla oraz pętli tramwajowej.LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się w miejscu, które łączy wygodę codzie...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (14 295 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15887704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe dla rodziny Gdańsk Łostowice 27791630 15887704 TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz sąsiednimi dzielnicami (linie autobusowe 113, 213, 255), a także z p...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

640 000 PLN (9 846 zł/m2)

3
1
65 m2
2005
15877532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne mieszkanie gotowe do wprowadzenia 27572839 15877532 Na sprzedaż urokliwe mieszkanie w inwestycji wybudowanej przez cenionego dewelopera Develia. W pełni umeblowane i starannie wyposażone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych czy czasochłonn...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN (15 594 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15856378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 lub 4 pokoje na Oruni Górnej | 75,9 m2 27089311 15856378 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie 3 pokojowe z możliwością zaaranżowania 4 pokoju. Idealne dla rodziny, ale sprawdzi się również pod wynajem.  ATUTY:rewe...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (9 587 zł/m2)

4
-
75 m2
1994