• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Piecki Migowo

Znalezionych ofert: 75

15895079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 4 pokoje z balkonem Morena 27958259 15895079 Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,6 m², położone na 2. piętrze budynku z windą, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej części gdańskiej Moreny.To propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego życia,...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (14 851 zł/m2)

4
2
74 m2
2008
15878200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 2 pokoje z balkonem i zachodami słońca 27591192 15878200 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ostoja Myśliwska, Gdańsk MorenaNa sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 46,40 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku, na cenionym osiedlu Ostoja Myśliwska - w ot...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

669 000 PLN (14 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2012
15876693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27548016 15876693 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROFunkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej Osiedle Nad WodąNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,72 m², położone na 1. piętrze w budynku z 2009 roku, ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

667 000 PLN (13 078 zł/m2)

2
-
51 m2
2009
15792751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025853 15792751 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROAtrakcyjne mieszkanie 53,5 m² z widokiem na zbiornik wodny – GdańskOferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone na 3. piętrze pięciokondygna...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

734 000 PLN (13 593 zł/m2)

2
-
54 m2
2009
15861789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211709 15861789 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m²Opis nieruchomości: Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m², położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie znajduje się w s...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

748 900 PLN (12 482 zł/m2)

3
-
60 m2
1985
15848050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26929879 15848050 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – kawalerka z ogródkiem gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², zakupiona bezpośrednio od dewelopera i wykończona „pod klucz” – gotowa do zamieszk...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

477 000 PLN (17 667 zł/m2)

1
-
27 m2
2024
15762366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25402223 15762366 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na dachu – 74 m², GdańskOpis mieszkania:*Powierzchnia całkowita: 74 m²Układ:I kondygnacja (ponad 46 m²):*przestronny salon z...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 399 000 PLN (18 905 zł/m2)

3
-
74 m2
2020
15885225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720916 15885225 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – 3 pokoje wysoki parter Morena, ul. BulońskaNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z lat 90., przy ul. Buloń...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (12 356 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15865697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304870 15865697 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesne 2 pokoje – Wzgórze Hoplity Piecki-MigowoNa sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Wzgórze Hoplity, realizowanej przez Euro Style, ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

598 700 PLN (15 755 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15872218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27488198 15872218 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie Gdańsk Morena garaż + komórkaNa sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,25 m², położone w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdańsk – M...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 099 000 PLN (18 948 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15881510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, widok na zieleń, winda, 2miejsca parkin 27634938 15881510 ATUTY:- przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m²- dedykowane 2 miejsca postojowe- funkcjonalny układ, 3 balkony, winda- kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza - spokojna i zielona okolica w dzielnicy - świetna komunikacja miejska...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 400 000 PLN (15 730 zł/m2)

4
1
89 m2
2011
15858684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w cichej części Moreny! 27153414 15858684 HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- pełne zaplecze usługowo-handlowe,- bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, autobusy, PKM)- duży, słoneczny balkon, - funkcjonalny układ pomieszczeń.CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż mieszkanie...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (11 650 zł/m2)

2
-
60 m2
1978