• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Szczecińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szczecińska

Znaleźliśmy 1,368 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Gdańsk

15775482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, balkon, hala i piwnica blisko zieleni! 25674816 15775482 Informacja: mieszkanie w swoim pierwotnym układzie posiadało 5 pokoi i dwie pełne łazienki, dlatego istnieje możliwość przywrócenia tego stanu.MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, trójstronne, rozkładowe, ciche, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powier...

Gdańsk (Kiełpinek) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (13 964 zł/m2)

3
1
111 m2
2000
15895785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962723 15895785 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m², położone na nowoczesnym osiedlu w bloku z 2021 roku. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem oraz wyjątkowym dodatkiem - dwoma miejscami postojowymi, co...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

640 000 PLN (13 626 zł/m2)

2
-
46.97 m2
2021
15894781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948930 15894781 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 54 m² z balkonem i możliwością aranżacji 3 pokoiGdańsk Orunia Górna 1 piętro budynek z 2002 rokuOferuję na sprzedaż przemyślanie zaprojektowane mi...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

698 000 PLN (12 926 zł/m2)

2
-
54 m2
2002
15894782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948929 15894782 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z balkonem świetna komunikacjaNa sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w budynku 10-piętrowym, w bardzo dobrze skomunikowanej c...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

608 000 PLN (11 259 zł/m2)

3
-
54 m2
1978
15894780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948928 15894780 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 36,66 m² z balkonem, klimatyzacją, miejscem garażowym i komórką lokatorską.Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 36,66 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z win...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

644 000 PLN (17 405 zł/m2)

2
-
37 m2
2022
15871097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27457585 15871097 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż w pełni urządzona kawalerka z miejscem postojowym33,91 m² 1 piętro winda gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalna i w pełni urządzona kawalerka o powierzchni 33,91...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

509 000 PLN (14 971 zł/m2)

1
-
34 m2
2018
15829946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26655647 15829946 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONieruchomość inwestycyjna – 2 niezależne mieszkania GdańskNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana przy ul. Stefanii Sempołowskiej, obejmująca dwa w pełni niezale...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 149 000 PLN (15 527 zł/m2)

4
-
74 m2
1930
15792751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025853 15792751 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROAtrakcyjne mieszkanie 53,5 m² z widokiem na zbiornik wodny – GdańskOferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone na 3. piętrze pięciokondygna...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

734 000 PLN (13 593 zł/m2)

2
-
54 m2
2009
15780975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25817259 15780975 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesny apartament z prywatną sauną i 2 miejscami garażowymi – Gdańsk Letnica, os. Horizon, ul. StarowiejskaOpis nieruchomości:Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 68 m², ...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 199 000 PLN (17 632 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15882445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I 5 min. od Głównego Miasta 27664156 15882445 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

925 561 PLN (14 024 zł/m2)

4
1
66 m2
2026
15841943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie wykończone, hala garażowa, park osiedlowy 26802757 15841943 MIESZKANIE WYKOŃCZONE W WYŻSZYM STANDARDZIE, NATYCHMIASTOWE WYDANIE!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone na pięknym Osiedlu BIOTURA, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i nowoczesne budynki zostały naturalnie wkomponowane w zielone przedmieści...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15849574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje 46 m2 z ogródkiem Gd. Wrzeszcz 26974718 15849574 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie deweloperskim- do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (15 217 zł/m2)

2
1
46 m2
2024