• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Wrzeszcz

Znalezionych ofert: 142

15878741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica 1908 | Wrzeszcz | 3 pokoje | Wrze 27597906 15878741 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu.To miejsce, w którym światło, wysokość i klimat historycznej, przedwojennej zabudowy Gdańska...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 249 000 PLN (16 653 zł/m2)

3
1
75 m2
1908
15885226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720993 15885226 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż mieszkanie 55 m² w klimatycznej kamienicy2 pokoje oddzielna kuchnia balkon piwnica ul. J. Kochanowskiego 59ANa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (9 982 zł/m2)

2
-
55 m2
1928
15778264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25748305 15778264 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy – Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 27APowierzchnia: 54 m² 3. piętro Piwnica Kamienica Ogrzewanie miejskie Stan: do remontuOpis...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (12 019 zł/m2)

2
-
54 m2
1960
15894782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948929 15894782 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z balkonem świetna komunikacjaNa sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w budynku 10-piętrowym, w bardzo dobrze skomunikowanej c...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

608 000 PLN (11 259 zł/m2)

3
-
54 m2
1978
15885228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720992 15885228 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m² z balkonem, ogrodem i dużą piwnicąGdańsk Wrzeszcz kamienica 3 pokoje 2 piętroNa sprzedaż duże, ciepłe i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 100 m², położone na 2 piętrze w kamienicy w jednej z...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

999 000 PLN (9 990 zł/m2)

3
-
100 m2
1910
15890010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | Wrzeszcz | piwnica 9,2 m² | 27867249 15890010 Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,2 m², położone na 2. piętrze budynku przy ul. Do Studzienki w jednej z najbardziej cenionych części Gdańsk - we Wrzeszczu.To idealna propozycja zarówno dla osób sz...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15894470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27942790 15894470 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerJASNE MIESZKANIE PO REMONCIE WINDA ZIELEŃPo generalnym remoncie narożne i bardzo jasne winda w kameralnym budynku widok na zieleń dwie niezależne sypialnie gotowe do zamieszkania świetna komunikacj...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

3
-
46 m2
1980
15881409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa mansarda z antresolą | Gdańsk Wrzeszcz 27630142 15881409 HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE! NOWA CENA!Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie mansardowe z antresolą, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic — Gdańsk Wrzeszcz. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat poddasza, przestrzeń oraz...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 120 000 PLN (14 000 zł/m2)

5
1
80 m2
1946
15613584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Garnizon- 2 pok. z miejscem parkingowym 22478659 15613584 Doskonała lokalizacja Prestiżowe osiedle Garnizon Umeblowane i gotowe do zamieszkaniaMieszkanie 2 pokojowe, o ponadstandardowej wysokości 2,8 m, znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z 2012 roku wchodzącego w skład sławnego osiedla Garnizon w ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 045 000 PLN (24 302 zł/m2)

2
1
43 m2
2012
15847303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjna perełka: z możliwością podzielenia 26905944 15847303 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Uwaga: Pierwsze 4 zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizacje, przygotowane w celu zaprezentowania potencjalnych możliwości aranżacyjnych nieruchomości. Wizualizacje mają ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 299 000 PLN (10 561 zł/m2)

4
-
123 m2
1905
15864590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 komfortowe pokoje, blisko centrum, nowe osiedle 27269806 15864590 Na sprzedaż komfortowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie zaledwie 5 minut pieszo od Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (GUMED). To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i dla osób poszukujących własnego lokum lub jako drugie mieszkanie na pot...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 161 000 PLN (23 220 zł/m2)

2
2
50 m2
2024
15499133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa lokalizacja w centrum z dala od zgiełku. 19913323 15499133 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !MIESZKANIE:o powierzchni 76,7 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym - 44,13 m2;- dwóch niezależnych pokoi - 9,19 m2 i 9,81 m2;- łazienki - 4,66 m2 ;- pomieszczenia gospodarczegopralni - 2,74 m2;- przedpokoju - 6,23...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 430 000 PLN (18 816 zł/m2)

3
1
76 m2
2014