• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 353

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15864048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Gdańsk- Chełm 27263026 15864048 Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej idobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm.Linie tramwajowe do centrum miasta, liczne połączenia autobusowe oraz ścieżki rowerowe.Lokal o dwustronnej ekspozycji (wschód-zachód) je...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

630 000 PLN (12 353 zł/m2)

2
1
51 m2
2005
15864590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 komfortowe pokoje, blisko centrum, nowe osiedle 27269806 15864590 Na sprzedaż komfortowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie zaledwie 5 minut pieszo od Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (GUMED). To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i dla osób poszukujących własnego lokum lub jako drugie mieszkanie na pot...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 161 000 PLN (23 220 zł/m2)

2
2
50 m2
2024
15499133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa lokalizacja w centrum z dala od zgiełku. 19913323 15499133 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !MIESZKANIE:o powierzchni 76,7 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym - 44,13 m2;- dwóch niezależnych pokoi - 9,19 m2 i 9,81 m2;- łazienki - 4,66 m2 ;- pomieszczenia gospodarczegopralni - 2,74 m2;- przedpokoju - 6,23...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 430 000 PLN (18 816 zł/m2)

3
1
76 m2
2014
15889095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844407 15889095 Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu URZEKA w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z szafą w zabudowie, - sypialni z zabudową od stolarza oraz komfortowym łóżkiem, - łazienki z prysznicem ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (14 324 zł/m2)

2
-
44.61 m2
2025
15884037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk- Zaspa 3 pokoje 27693155 15884037 *Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zaspa*Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnejdzielnicy Zaspa w Gdańsku. Lokal usytuowany jest na 7 piętrze w zadbanym,ocieplonym budynku wyposażonym w nową windę.Mieszkani...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

739 000 PLN (13 196 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15858684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w cichej części Moreny! 27153414 15858684 HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- pełne zaplecze usługowo-handlowe,- bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, autobusy, PKM)- duży, słoneczny balkon, - funkcjonalny układ pomieszczeń.CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż mieszkanie...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (11 650 zł/m2)

2
-
60 m2
1978
15869709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie blisko plaży Stogi 27407756 15869709 Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCIsłoneczne, dwupokojowe mieszkaniefunkcjonalny układ pomieszczeńosobna kuchniamieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym (do własnej adaptacji)ogrzewanie miejskieprzynależna piwnic...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

430 000 PLN (10 238 zł/m2)

2
-
42 m2
1980
15756822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa apartamenty 2 pokojowe po 47m2 25278025 15756822 APARTAMENT na Świętej Barbary 11 - Gdańsk ŚródmieścieMIESZKANIE 94,83m2 podzielone na 2 niezależne mieszkania 2 pokojowe po 47m2 każde z wyjściem na taras i ogród.LOKALIZACJAMieszkanie położone jest na Św. Barbary 11 w Śródmieściu Gdańska, to wyjątko...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 750 000 PLN (18 617 zł/m2)

4
2
94 m2
2020
15881274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27626499 15881274 NAJWIĘKSZE ATUTY:* przestronne, ustawne pomieszczenia* trzy niezależne pokoje* funkcjonalny układ* dwustronna ekspozycja – bardzo dobre doświetlenie* wymienione instalacje* prywatne miejsce parkingowe* piwnica ok. 12 m² + dostęp do strychu* solidna, ...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (11 877 zł/m2)

3
1
79.9 m2
1930
15894246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, blisko tramwaju, wyposażone, od zaraz 27935641 15894246 !!!  HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem. Gotowe do zamieszkania!W pełni wyposażone, kuchnia na wymiar, ogrzewanie podłogowe w łazience. W pobliżu pętla tramwajowa. W planach budowa PKM co zwiększy atrakcyjność ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15718360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje na Siedlcach 24552145 15718360 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdańsk Siedlce, ul. Malczewskiego Gotowiec inwestycyjny - aktualnie wynajmowane, generujące stały dochód! Szczegóły nieruchomości:Powierzchnia użytkowa: 58,2 m²Liczba pokoi: 4Piętro: Parter w 2-piętrowym...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

815 000 PLN (14 052 zł/m2)

4
2
58 m2
1975
15891409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896683 15891409 Jeśli poszukujesz słonecznego mieszkania o funkcjonalnym układzie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!GŁÓWNE ATUTY:- Spółdzielczo-własnościowe z KW - możliwość zakupu przez ocokrajowca- Odległość 3 km od Starego Miasta- Praktyczny układ pomieszczeń z ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 836 zł/m2)

3
1
52.3 m2
1970