• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 33

15853963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065294 15853963 Są miejsca, które kupuje się sercem.I są takie, które dodatkowo pracują na Ciebie.Ten 40-metrowy lokal w obiekcie Hexagon w Grzybowie to idealna przestrzeń na wakacyjny drugi dom nad morzem albo gotową inwestycję pod wynajem sezonowy — zaledwie kilka...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

535 000 PLN (13 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1999
15859624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27173922 15859624 ​Szukasz idealnego miejsca nad polskim morzem, które łączy spokój z wysokim komfortem? Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w malowniczym Grzybowie, zaledwie 500 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.Lokalizacja i osiedle​Nieruc...

Grzybowo (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

3
1
73 m2
2010
15876993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560197 15876993 Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu.Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu i standard bez żadnych nakładów.Szczegóły:32,89 m² użyt...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

711 382 PLN (22 231 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15812825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546315 15812825 Gotowiec inwestycyjny nad morzem Najem krótkoterminowy bez kompromisówTen apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek:krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa i szybki zwrot kapitału.Lokalizacja: Grzybowo, Posesja Kapitań...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

579 000 PLN (18 677 zł/m2)

2
1
31 m2
2021
15845780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869544 15845780 Nie każde mieszkanie nad morzem daje Ci to uczucie.Ciszy. Przestrzeni. Oddechu.To jedno – tak.Wyobraź sobie poranek. Otwierasz drzwi balkonowe. Wchodzi świeże, morskie powietrze. Światło rozlewa się po całym salonie. Nie patrzysz na sąsiadów z okna n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 049 000 PLN (11 920 zł/m2)

3
1
88 m2
2009
15832976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26707590 15832976 Są miejsca, w których od pierwszego kroku czujesz spokój.Ten apartament w Sunset Resort w Grzybowie jest dokładnie taki.Położony przy ul. Nadmorskiej 100A, na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, oferuje idealne połączenie nadmorskiego klimat...

Grzybowo (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

575 000 PLN (14 744 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15894127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27925649 15894127 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Cena netto apartamentu już z wykończeniem 296 211 PLN ! Apartament wykończony pod klucz +33 000 zł do ceny ofertowej.Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsc...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

316 625 PLN (14 900 zł/m2)

1
1
21.25 m2
2025
15894125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27925648 15894125 Cena zawiera 23% VAT Kupujesz na działalność lub pod wynajem odliczasz cały VAT cena netto 443 751 PLN Dla właścicieli apartamentów w kompleksie zaprojektowaliśmy strefę relaksu i wypoczynku. Znajdziecie tu Państwo saunę tradycyjną, saunę na podcze...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

576 300 PLN (14 498 zł/m2)

3
1
39.75 m2
2025
15894119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27925641 15894119 Apartament wykończony pod klucz! Cena zawiera 23% VAT Kupujesz na działalność lub pod wynajem odliczasz cały VAT cena netto 528 374PLN Osiedle w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

686 200 PLN (15 895 zł/m2)

2
1
43.17 m2
2025
15894124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27925646 15894124 Cena zawiera 23% VAT Kupujesz na działalność lub pod wynajem odliczasz cały VAT cena netto 443 751 PLN Dla właścicieli apartamentów w kompleksie zaprojektowaliśmy strefę relaksu i wypoczynku. Znajdziecie tu Państwo saunę tradycyjną, saunę na podcze...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

576 300 PLN (14 498 zł/m2)

3
1
39.75 m2
2025
15894118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27925640 15894118 Apartament wykończony pod klucz! Cena zawiera 23% VAT Kupujesz na działalność lub pod wynajem odliczasz cały VAT cena netto 528 374PLN Osiedle w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

686 200 PLN (15 895 zł/m2)

2
1
43.17 m2
2025
15894126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27925650 15894126 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Cena netto apartamentu już z wykończeniem 296 211 PLN ! Apartament wykończony pod klucz +33 000 zł do ceny ofertowej.Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsc...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

316 625 PLN (14 900 zł/m2)

1
1
21.25 m2
2025