• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 33

15818453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27671100 15818453 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz +30 000 zł do ceny ofertowej.Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany z zadaszeniem na świeżym...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

326 750 PLN (14 900 zł/m2)

1
1
21.93 m2
2025
15818447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591245 15818447 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz +30 000 zł do ceny ofertowej.Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany z zadaszeniem na świeżym...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

326 750 PLN (14 900 zł/m2)

1
1
21.93 m2
2025
15868964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27395509 15868964 PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA CENA OBNIŻONA O 70 000PLN!Kupujesz pod wynajem lub na działalność możesz odliczyć 23% podatek VAT. Cena netto 403 993PLNApartamenty 3min spacerem od morza!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

496 912 PLN (11 220 zł/m2)

2
1
44.29 m2
2025
15882600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671247 15882600 PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA CENA OBNIŻONA O 70 000PLN!Kupujesz pod wynajem lub na działalność możesz odliczyć 23% podatek VAT. Cena netto 403 993PLNApartamenty 3min spacerem od morza!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

496 912 PLN (11 220 zł/m2)

2
1
44.29 m2
2025
15794287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26068896 15794287 Przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1. piętrze na cenionym osiedlu Bałtyk w Grzybowie , to doskonała propozycja dla osób szukających komfortu blisko morza. Nieruchomość składa się z dwó...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

720 000 PLN (11 803 zł/m2)

2
-
61 m2
2006
15870978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27450582 15870978 GRZYBOWO 3 POKOJE 59 m 300 m OD MORZA WYSOKI STANDARD MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDANa sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą, o powierzchni 59 m, położone na II piętrze w prestiżowym, z...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

3
1
59 m2
2024
14925203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4837095 14925203 Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnegoAtrakcyjna lokalizacja Osiedle Bałtyk Grzybowo - podmiejskie chronione osiedle domów jedno i...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

485 000 PLN (13 108 zł/m2)

1
-
37 m2
2008
15857542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27124035 15857542 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z windą na ogrodzonym, monitor...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

565 000 PLN (12 021 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15676607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23773514 15676607 Funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie nad morzem w GrzybowieGłówne atuty nieruchomości:500M OD PLAŻYNOWE BUDOWNICTWO Z 2019 ROKUPRZESTRONNY, SŁONECZNY TARASPRYWATNE MIEJSCE POSTOJOWETEREN OGRODZONYWYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 249 000 PLN (12 126 zł/m2)

4
2
103 m2
2019
15622441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22652276 15622441 Stylowy 2-pokojowy apartament w obiekcie Sunset Resort z miejscem postojowym!Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie w prestiżowym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie. Idealna propozycja dla osób szukaj...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

511 500 PLN (17 050 zł/m2)

2
1
30 m2
2020
15537905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20769635 15537905 Na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny na 1 piętrze nowego apartamentowca z 2020 r. z windą, w zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie, z dużym balkonem o pow. 6,60 m2, położony jedynie 300 metrów od morza...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

420 000 PLN (15 556 zł/m2)

1
1
27 m2
2020
15731186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24787237 15731186 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze 2-piętrowego budynku.Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, alta...

Grzybowo, Nadmorska

639 450 PLN (14 700 zł/m2)

2
1
43.5 m2
2025