• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 384

15835177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27009524 15835177 Przedstawiam ofertę nowego mieszkania obok Parku Śląskiego! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 53,25m 2 składa się: - Salon z aneksem: 24.72 m 2 - Pokój: 10.36 m 2 - Pok&oacut...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

740 175 PLN (13 966 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15835176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27009523 15835176 Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się: - Salon z aneksem: 27.57 m 2 - Pokój: 14.23 m 2 - Łazienka: 4...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

722 800 PLN (13 900 zł/m2)

2
-
52 m2
2025
15884428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701812 15884428 2 pokoje z balkonem, wysoki parter, w sąsiedztwie Park Kościuszki, KW - odrębna własność Katowice, ul. Wincentego Pola, 43 m², 2 pokoje, balkon, duża piwnica 5,5 m² Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Katowic, b...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

309 000 PLN (7 186 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15137792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 10721757 15137792 Odnowione mieszkanie w Katowicach, 5 min od centrum miasta, w pobliżu parki staw, sklepy.- na parterze, z mini ogródkiem,- podwórko z miejscem do parkowania samochodu i  ogromną przestrzenią do rekreacji w plenerze.Generalny remont mieszkania przepro...

Katowice (Szopienice) (Śląskie, gm. Katowice)

254 900 PLN (4 635 zł/m2)

3
1
55 m2
1965
15882518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27666694 15882518 BEZ PROWIZJI!!3-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem w Bogucicach(za płotem Pierwsza Dzielnica) przy ulicy Ścigały.Szukasz nieruchomości do własnej aranżacji? To mieszkanie ma powierzchnię 49 m² i znajduje się na 4. piętrze bloku czteropiętrow...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

379 500 PLN (7 745 zł/m2)

3
-
49 m2
1984
15802397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26266052 15802397 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.4 - 86,66 m² - 788.606,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w bra...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

788 606 PLN (9 064 zł/m2)

3
-
87 m2
2026
15491268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757215 15491268 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

712 053 PLN (16 183 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15491073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19757194 15491073 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

684 342 PLN (13 966 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15882255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27659019 15882255 Zamieszkaj w unikalnym apartamencie z pięknym tarasem i spektakularnym widokiem na Katowice. Do sprzedania nowy luksusowy PENTHOUSE o powierzchni 97 m ² + taras 66 m ² posadowiony na ostatnim piętrze inwestycji Francuska Pa...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 420 000 PLN (14 639 zł/m2)

4
-
97 m2
2024
15882127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna kawalerka do sprzedaży na osiedlu Paderewskiego - blisko Doliny Trzech Stawów! 27657484 15882127 Na sprzedaż kawalerka na osiedlu Paderewskiego!OPIS MIESZKANIAOferujemy do sprzedaży przestronną kawalerkę zlokalizowaną na osiedlu Paderewskiego w Katowicach przy ul. Granicznej. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze w wysokim budynku z windą.Mies...

Katowice (Muchowiec), Graniczna

330 000 PLN (10 770 zł/m2)

1
1
30.64 m2
1980
15628125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22799930 15628125 3 POKOJE Z PIĘKNYM WIDOKIEM! WYPOSAŻENIE W CENIE! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Kokociniec, ul. Mała. Mieszkanie o pow. 62,47 m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej, ustawnej kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki i osob...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

429 000 PLN (6 919 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15845802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26869892 15845802 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 80,80m2 + BALKON 4,2m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

883 144 PLN (11 039 zł/m2)

4
-
80 m2
2026