• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 384

15675472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23752571 15675472 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy ścisłe centrum Katowic, tuż przy Dworcu Głównym.Lokal do generalnego remontu idealny pod inwestycję lub aranżację według własnego projektu.Świetna lokalizacja: kilka minu...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

370 000 PLN (5 692 zł/m2)

2
1
65 m2
1912
15859594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27170751 15859594 KONIECZNIE PROSZĘ OBEJRZEĆ FILM !Dla tych co szukają czegoś wyjątkowego, unikalnego, niepowtarzalnego, zlokalizowanego w samym centrum Katowic, ze spektakularnym widokiem na panoramę Katowic?Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 790 000 PLN (14 672 zł/m2)

4
2
122 m2
2022
15873079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27511920 15873079 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio- poddasze z potencjałem inwestycyjnym 11,79% ROISprzedam poddasze w 1 piętrowej kamienicy (a więc poddasze to poziom 1 piętra).Dzielnica Murcki– spokojna i zielona oddalona od centrum, ale z d...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

139 000 PLN (897 zł/m2)

2
-
155 m2
-
15848682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26947041 15848682 Luksusowy apartament z ogrodem NOHO N14 ul. Nadgórników, Katowice Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament z największym ogrodem w całej inwestycji NOHO N14 , zlokalizowanej przy ul. Nadgórnik&a...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

1 449 877 PLN (15 103 zł/m2)

5
-
96 m2
2024
15522417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20439538 15522417 MIESZKANIE DO WPROWADZENIA! WYPOSAŻENIE W CENIE! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Zadole, ul. Gdańska. Mieszkanie o pow. 55,78 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi, dużej kuchni z częścią jadalnianą, przedpokoju oraz łazienki z WC....

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

445 000 PLN (7 946 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15802396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26266059 15802396 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

681 292 PLN (8 624 zł/m2)

3
-
79 m2
2027
15802395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26266058 15802395 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

579 568 PLN (8 916 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15802398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26266060 15802398 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

739 394 PLN (8 215 zł/m2)

4
-
90 m2
2027
15798743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26180248 15798743 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

935 022 PLN (9 258 zł/m2)

4
-
101 m2
2026
15802405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26266057 15802405 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

783 200 PLN (8 900 zł/m2)

3
-
88 m2
2027
15798744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26180249 15798744 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

628 584 PLN (8 853 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15798742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26180247 15798742 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

998 620 PLN (8 119 zł/m2)

5
-
123 m2
2026