• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 383

15802403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266055 15802403 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.5 – 51,02 m² - 556.118,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

556 118 PLN (10 904 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15802394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26266049 15802394 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania trzypokojowego na drugim piętrze budynku:M 2.3 - 77,88 m² - 735.966,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w branży...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

735 966 PLN (9 435 zł/m2)

3
-
78 m2
2026
15802399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26266053 15802399 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania czteropokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.8 - 98,19 m² - 878.500,50 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w b...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

878 800 PLN (8 967 zł/m2)

4
-
98 m2
2026
15798745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26180250 15798745 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

489 365 PLN (9 787 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15866328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok Centrum Katowic balkon 11m2 RABAT 26tys ! 27318263 15866328 A115Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca PKP, Rynku.Mieszkanie idealnie nadaje się pod wynajem długoterminowy - dziesiątki biurowców...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

497 484 PLN (11 569 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15700683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z TARASEM (8m2) ŚCISŁE CENTRUM KATO 24194329 15700683 NOWA INWESTYCJA W SAMYM SERCU KATOWICTYLKO 500 M DO RYNKUNowoczesny superbudynek,złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami w samym sercu miasta0 ZŁ PROWIZJI - BEZ UKRYTYCH OPŁATBEZ poda...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

370 000 PLN (12 759 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15866923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27331414 15866923 Mieszkanie z widokiem na zieleń – gotowe do zamieszkania!Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie TO! Lokal po gruntownym remoncie (2021 r.), z przemyślanym, nowoczesnym wnętrzem, gotowy, byś poczu...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

495 000 PLN (10 443 zł/m2)

3
1
47.4 m2
1974
15764603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z balkonem BLISKO CENTRUM KATO 25452271 15764603 NOWOCZESNE KAMERALNE OSIEDLE                                                NA MAPIE KATOWIC                                               BUDYNEK 6 PIĘTROWY                                            WYGODNE APARTAMENTY                              ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

782 594 PLN (9 317 zł/m2)

4
1
84 m2
2025
15813010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KATOWICE LIGOTA, 3 pok. z balkonem 26553755 15813010 NOWA INWESTYCJA  W KATOWICACH LIGOCIENowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni.Mieszkania na parterze mają indywidualne ogródki z tarasami, pozostałe wyposażone są w balkony, lub przestronne ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

499 000 PLN (10 848 zł/m2)

3
1
46 m2
2026
15813019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAT.LIGOTA, 2 pok. z dużym ogródkiem(60,6) + taras 26553751 15813019 NOWA INWESTYCJA  W KATOWICACH LIGOCIENowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni.Mieszkania na parterze mają indywidualne ogródki z tarasami, pozostałe wyposażone są w balkony, lub przestronne ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

499 000 PLN (12 795 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15813020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
15 piętro panorama na KATOWICE, 2 pokoje 26553759 15813020 NOWE MIEJSCE NA MAPIE KATOWICOtwarte, sąsiedzkie i zielone. Przemyślane w każdym szczególe i zaprojektowane, tak, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort. Inwestycja została zaprojektowana w stonowanych, przyjaznych dla oka barwach. Kaskadowe ułoż...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

480 000 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15770841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje , taras, LUX wyposażenie POD KLUCZ 25565256 15770841 KATOWICE, UL. METEOROLOGÓW 35DEVELIA CEGLANA PARK - NOWE BUDYNKI Z 2025 R.WYJĄTKOWA, JASNA KAWALERKA Z BALKONEM ORAZ Z NOWOCZEŚNIE ZAPROJEKTOWANĄ CZĘŚCIĄ SYPIALNIANĄ, Mieszkanie posiada 34 m2 i składa się z 1 pokoju z otwartą kuchnią oraz z wyodrębni...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

499 000 PLN (14 676 zł/m2)

2
1
34 m2
2025