• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 364

15845799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869888 15845799 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 54,70m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

671 422 PLN (12 434 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15877173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562569 15877173 REZERWACJANa sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone w Katowicach przy ul. Kujawskiej.Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku po termomodernizacji.Mieszkanie składa się z:- dwóch niezależnych pokoi- oddzielnej...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

385 000 PLN (7 404 zł/m2)

2
-
52 m2
1970
15790487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25968165 15790487 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego,2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,37 m2 z balkonem, usytuowanego na 11. piętrze.Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Park Śląski i znajdujące się w nim rozległe tereny zielone mieszczą się dosłow...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

670 000 PLN (15 581 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15886255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27751045 15886255 Katowice, ul. Jesionowa - 35,5 m², 7 piętro, osobna kuchnia, przy Parku Wełnowieckim Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 7 piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej w Katowicach. Najważni...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

355 000 PLN (10 143 zł/m2)

1
-
35 m2
2001
15860756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27183922 15860756 Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,75 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic na osiedlu Bażantów w dzielnicy Piotrowice. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze, a jego zachodnia ekspozycja sp...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

410 000 PLN (11 389 zł/m2)

1
-
36 m2
2020
15830528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674122 15830528 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowane na parterze przy ul. Iłłakowiczówny w Katowicach Koszutka. To jedyna taka nieruchomość w tej okolicy!Mieszkanie oferuje ogromny potencjał aranżacyjny i stanowi idealną...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

470 000 PLN (6 812 zł/m2)

3
-
69 m2
1950
15806791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26352310 15806791 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m², zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych i spokojnych dzielnic Katowic Janów-Nikiszowiec. Nieruchomość położona ...

Katowice (Janów-nikiszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15894151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27931799 15894151 To jest mieszkanie, którego szukasz! MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM ! 100% bezczynszowe! Katowice - Brynów - Ptasie osiedle. Topowa lokalizacja wejście pod domem do Parku! Dolina Trzech Stawów w zasięgu ręk...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

685 000 PLN (11 230 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15881320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628183 15881320 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażantowo w Katowicach.Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowad...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2015
15861759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211186 15861759 Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w nowoczesnej inwestycji Nowy Brynów. Lokal znajduje się na ostatnim, 7...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
-
63 m2
2020
15529664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20588348 15529664 Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji w Katowicach w inwestycji Sokolska Towers położonej w ścisłym centrum miasta.To doskonała propozycja dla wymagającego klienta oraz inwestora.Z okien apartamentu na  14piętrze można podziwiać szeroko rozpości...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 999 PLN (18 667 zł/m2)

3
2
75 m2
2022
15494210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19805415 15494210 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem o powierzchni aż 150 m2!Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu Mała Skandynawia. W bardzo dobrym i cichym miejscu narożny apartament zapewnia brak bezp...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

770 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
63 m2
2011