• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 364

15529664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20588348 15529664 Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji w Katowicach w inwestycji Sokolska Towers położonej w ścisłym centrum miasta.To doskonała propozycja dla wymagającego klienta oraz inwestora.Z okien apartamentu na  14piętrze można podziwiać szeroko rozpości...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 999 PLN (18 667 zł/m2)

3
2
75 m2
2022
15494210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19805415 15494210 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem o powierzchni aż 150 m2!Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu Mała Skandynawia. W bardzo dobrym i cichym miejscu narożny apartament zapewnia brak bezp...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

770 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
63 m2
2011
15529654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20588349 15529654 Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji w Katowicach w inwestycji Sokolska Towers położonej w ścisłym centrum miasta.To doskonała propozycja dla wymagającego klienta oraz inwestora.Z okien apartamentu na  14piętrze można podziwiać szeroko rozpości...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 999 PLN (18 667 zł/m2)

3
2
75 m2
2022
15833700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793341 15833700 Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja.3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia od razu. To dobra propozycja dla rodzin...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

636 500 PLN (9 644 zł/m2)

3
1
66 m2
1980
15893749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918855 15893749 3-pokojowe mieszkanie 86,5 m² Katowice, ul. Wróbli Balkon Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Wr&oacu...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

899 000 PLN (10 453 zł/m2)

3
-
86 m2
2008
15728225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24739844 15728225 Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia.Mieszkanie znajduje się  na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.W skład mieszkania o powierzchni 45,92 m2 wchod...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

379 000 PLN (8 422 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15580640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21774746 15580640 SOKOLSKA 33 - stąd w zaledwie 5 minut dojdziesz do Spodka. To ścisłe centrum Katowic, bardzo wyjątkowa lokalizacja ---> nie zwlekaj z zakupem bo podobna oferta może się prędko nie powtórzyć!Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę miesz...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (11 176 zł/m2)

3
1
51 m2
1968
15859449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27168001 15859449 Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym 36,83 m² Katowice - ul. Kołobrzeska 239 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealne połączenie ceny, lokalizacji i potencjału . ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15877834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje do własnej aranżacji 27579515 15877834 Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowiec-Józefowiec). Atuty:- Szybki termin wydania,- Liczne miejsca postojow...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

445 000 PLN (7 177 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15597001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22110973 15597001 Na sprzedaż zachwycające mieszkanie o powierzchni 65 m², w cenie 559 999 PLN, co daje cenę 8615 PLN za metr kwadratowy. Nieruchomość znajduje się w urokliwym zakątku Katowic, w dzielnicy Ochojec, przy ulicy Szewskiej. Jest to doskonała propozycja dla...

Katowice (Ochojec) (Śląskie, gm. Katowice)

530 000 PLN (8 154 zł/m2)

3
2
65 m2
1979
15693462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066257 15693462 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ul. Wilimowskiego. To przestronne, jasne i pełne uroku wnętrze o powierzchni 91 m² zachwyca nie tylko metrażem, ale też klimatem, którego nie da się podrobić. Składa się z trzech dużych, wy...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

769 000 PLN (8 451 zł/m2)

3
-
91 m2
1955
15826944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26782170 15826944 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Centrum ul. Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni 42,26m2 usytuowane jest na ostatnim 5 piętrze. W budynku jest winda, która dojeżdża na 4 piętro. Lokal składa się z: - Przedpok...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

310 000 PLN (7 381 zł/m2)

2
-
42 m2
-