• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 75

15306804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354660 15306804 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15171862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11612177 15171862 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2 , zlokalizowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,22 m2), 2 pokoi (10,61 m2, 12,26 m2), łazienki (4,57 m2), osobnego...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

778 360 PLN (11 119 zł/m2)

3
-
70 m2
2021
15171866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11612176 15171866 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,58 m2 , zlokalizowane na IV piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu, kuchnia, 2 pokoi, garderoby, łazienki, osobnego wc, przedpokoju. Z salonu i pokoi wyjścia ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

937 472 PLN (12 842 zł/m2)

3
-
73 m2
2021
15893149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901496 15893149 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,00m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,90 m2), - łazienk...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

337 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901497 15893147 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,70 m2), - łazienka...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 250 PLN (12 639 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15890140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873325 15890140 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca SKY TRUST przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest w budynku pierwszego etapu (oddanego w list...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

612 915 PLN (14 593 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15878306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27593837 15878306 REZERWACJA Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32,14 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Panoramicznej. W skład mieszkania wchodzą: - pokój o pow. ok. 19,5 m2 - widna kuc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

270 000 PLN (8 438 zł/m2)

1
-
32 m2
1956
15889747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27860866 15889747 Nowe, dwupoziomowe 7-pokojowe mieszkanie o powierzchni 154,85 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I : - komunikacja - salon + aneks - ła...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 904 655 PLN (12 368 zł/m2)

7
-
154 m2
2024
15881497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27634769 15881497 Wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m² , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy frontowej z 1914 roku. Budynek został wzniesiony...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

833 133 PLN (9 056 zł/m2)

3
-
92 m2
1914
15788082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25932245 15788082 Na sprzedaż 2-pokojowe widokowe mieszkanie, o powierzchni 42,35 m2 , usytuowane na 10 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, w Centrum Kielc przy ul. Kaczmarka. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 19 m2 - sypialnia o pow. ok. 9,9 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
-
42 m2
1968
15751589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144300 15751589 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego na osiedlu KSM, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (28,77 m2), - sypialnia (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

555 335 PLN (11 569 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15718320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24550308 15718320 Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie, o pow. 39,17 m2, zlokalizowane na VI piętrze w apartamentowcu w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samoc...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2025