• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 75

15763925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25436898 15763925 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 71 m2 , zlokalizowane w Centrum Kielc, przy ul. Słowackiego. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w kameralnej, prywatnej kamienicy, w której znajdują się jedynie dwa...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

799 000 PLN (11 254 zł/m2)

2
-
71 m2
1950
15836398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26711393 15836398 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70.12 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym, - 3 sypialnie, - łazienka, - p...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

701 200 PLN (10 017 zł/m2)

4
-
70 m2
2024
15828029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26645612 15828029 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,44 m2, po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na 1. piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1951 roku , wyposażonej w windę oraz podjazd dla ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

330 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
33 m2
1951
15867351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27344181 15867351 2-pokojowe mieszkanie 50 m² - ul. Paderewskiego, centrum Kielc Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m ², położone na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z lat 50., zlokalizowanej w samym sercu Kielc. Lokal ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

375 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
50 m2
1950
15694878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24094422 15694878 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,20 m2), - pokój (...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

486 000 PLN (12 150 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15664845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23565100 15664845 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (22,20 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

585 200 PLN (11 042 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15629168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22824787 15629168 REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o pow. 65,51 m2 położone w kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza. Kamienica w podwórzu. Mieszkanie położone na parterze, w jednopiętrowej kamienicy wzniesionej w 1931 roku. ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

442 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
-
65 m2
1931
15625103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22712761 15625103 REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
76 m2
2005
15575430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21646045 15575430 Na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowe...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 416 PLN (12 298 zł/m2)

1
-
35 m2
2023
15859595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27170754 15859595 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Starodomaszowskiej. Lokal o powierzchni 80,33 m² usytuowany jest na 4. piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy, co zapewnia cisz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 000 PLN (5 188 zł/m2)

3
1
80 m2
1999
15285301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 14761576 15285301 Nowe, dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,41 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I - 54,70 m2 - salon połączony z anek...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 330 125 PLN (12 548 zł/m2)

6
-
106 m2
2024
15171859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11612175 15171859 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,23 m2 , zlokalizowane na III piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,54 m2), 3 pokoi (14,87 m2, 11,30 m2, 11,80 m2), 2 łazienek (4,81 m...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 061 837 PLN (11 931 zł/m2)

4
-
89 m2
2021