• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 514

15059170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536045 15059170 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25,57...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

763 750 PLN (13 168 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15059165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8536034 15059165 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,71 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (24,51...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

880 230 PLN (13 138 zł/m2)

4
-
67 m2
2023
15691320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24017425 15691320 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (7,53 m2, 11,47 m2, 10,48 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15691321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24017424 15691321 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (22,06 m2), 2 pokoje (11,47 m2, 11,23 m2), łazienka ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2023
15651214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23333824 15651214 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (7,53 m2, 11,47 m2, 10,48 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15444453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18695208 15444453 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (22,06 m2), 2 pokoje (11,47 m2, 11,23 m2), łazienka ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2023
15444430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18695191 15444430 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 74,59 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (9,47 m2, 14,57 m2, 11,68 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

730 982 PLN (9 878 zł/m2)

4
-
74 m2
2024
15770602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25557611 15770602 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 43 m² na 8 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. B.Cz.Kaczmarka 14Na powierzchnię 43m2 składa się:-Salon-Kuchnia-Sypialnia z balkonem-Łazienk...

Kielce (Kadzielnia) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

385 000 PLN (8 953 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15872289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489620 15872289 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta ul. AstronautówOferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Astronautów. Nieruchomość została zaprojektowana przez architekta wnętrz i wykończona w podwy...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15484106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19589179 15484106 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

730 785 PLN (13 050 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15314039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15538960 15314039 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie z poddaszem użytkowym o powierzchni 46,10 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

502 490 PLN (10 924 zł/m2)

1
-
46 m2
2025
15484102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19589180 15484102 Na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

965 120 PLN (10 490 zł/m2)

5
-
92 m2
2025