• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 514

15480183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19499245 15480183 Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 84,10 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, w pobliżu terenów zielonych. W...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

647 570 PLN (7 709 zł/m2)

4
-
84 m2
2024
15307998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15392912 15307998 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,80 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

579 700 PLN (11 148 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15472978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19350819 15472978 Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 75,94 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, w pobliżu terenów zielonych. W tro...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

577 144 PLN (7 695 zł/m2)

4
-
75 m2
2024
15309406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15411253 15309406 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,80 m2), - 2 poko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

579 700 PLN (11 148 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15306806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354659 15306806 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (18,90 m2), - pokój (14...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

480 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15893150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901829 15893150 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,70 m2), - łazienka...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 250 PLN (12 639 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901828 15893151 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,50 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,20 m2), - łazien...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

381 250 PLN (12 708 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15306843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15355283 15306843 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

608 220 PLN (11 059 zł/m2)

2
-
55 m2
2025
15306803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354663 15306803 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (4,10 m2), - 2 pokoje (1...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

680 160 PLN (10 970 zł/m2)

2
-
62 m2
2025
15893154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901827 15893154 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,48 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) sa...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

433 136 PLN (10 828 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15397345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17624880 15397345 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,53 m2 zlokalizowane na drugim piętrze II piętrowego bloku przy ul. Fosforytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 32,4 m2 z wyjściem na ba...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (9 028 zł/m2)

3
-
72 m2
1979
15308021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15392914 15308021 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025