• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg Zachodnia

Znalezionych ofert: 31

15298838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15143867 15298838 Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami.Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada łączną pow. 26,32 m2 na którą składają się: - mieszkanie o pow. 19,1 m2...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

195 000 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
26 m2
1930
15830902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682480 15830902 Są mieszkania „blisko morza”.I są takie, w których czujesz je każdego dnia.To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4A, w zachodniej – najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to propozycja dla osób, które wiedzą, że lokalizacja + standard + ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

950 000 PLN (14 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2000
15845076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850394 15845076 Luksusowy Penthouse z widokiem na Port Jachtowy – ul. Bałtycka 6b, KołobrzegNa sprzedaż przestronny penthouse o powierzchni 85,04 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu. Z mieszkania rozciąga się panoramiczny widok na...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 449 000 PLN (17 047 zł/m2)

3
1
85 m2
2018
15893234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906064 15893234 Są miejsca, do których przyjeżdża się na weekend, a są takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ten apartament w Polanki Park łączy spokój nadmorskiego parku, bliskość plaży i komfort prywatnej strefy SPA.ApartamentowiecPolanki Park to nowoczesny, ka...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 796 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15862319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224363 15862319 W przypadku decyzji zakupu nieruchomości do końca Maja. Cena 1 199 000zł 1 100 000 złDwupoziomowy apartament z delikatnym widokiem na morze i latarnię – przestrzeń, która robi wrażenie od pierwszego krokuTen dwupoziomowy apartament o powierzchni 86 ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 100 000 PLN (12 791 zł/m2)

3
1
86 m2
2007
15828473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643098 15828473 Kołobrzeg, ul. Plażowa 6BJeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć — tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne warunki zarówno do życia, jak i wypoczynku. To mieszkanie, ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 999 PLN (14 706 zł/m2)

1
1
34 m2
2018
15873992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517892 15873992 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad morzem. GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- tylko ok. 500-700 m do morza i plaży ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15851700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017998 15851700 Oferujemy Państwu na sprzedaż ładny 2 pokojowy apartament o pow. 42 m2, usytuowany na II piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022 r.Budynek Baltic Marina Residence znajduje się w zachodniej części Kołobrzegu, naprzeciw portu jachtowego i portu ry...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

710 000 PLN (16 905 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15807095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26361595 15807095 Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 , blisko plaży Osiedle Pogodne, Kołobrzeg ul. Wylotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego w prestiżowej, zachodniej dzielnicy Kołobrzegu przy ul. Wylotowej. To idealna...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

720 000 PLN (14 694 zł/m2)

2
1
49 m2
2014
15777265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25733216 15777265 Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, KołobrzegCena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnychKsięga wieczysta: tak, bez ob...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
13898623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2205636 13898623 Kołobrzeg bezpieczne i ogrodzone osiedla Jantar na ul. Wylotowej ok. 700 m od morza. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 56,45 m2 z balkonem i ogródkiem o pow. 88,29 m2.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w nowoczesnym budynku o charakt...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 527 zł/m2)

3
-
55 m2
2011
14806618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 202660 14806618 Kołobrzeg ul. Plażowa budynek SUN & SNOW do plaży ok. 500 mObiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza. W obiekcie znajduje się, m.in. strefa relaksu: basen, sauna, kawia...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

718 803 PLN (21 782 zł/m2)

2
-
33 m2
2018