• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg Zachodnia

Znalezionych ofert: 31

14701498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 165264 14701498 Do morza tylko 500 m2.Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem o pow. ok. 30 m2 Łączna pow. wszystkich pomieszczeń wynosi 89,50 m2Apartame...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 100 000 PLN (19 298 zł/m2)

2
-
57 m2
2012
15329766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15979777 15329766 OSIEDLE POLANKI Polecam na sprzedaż atrakcyjny Apartament 1 pokojowy o pow. 33 m2 z dużym balkonem , Apartament położony na wysokim parterze w budynku z 2012 roku z windąApartament wykończony w wysokim standardzie usytuowany na prestiżowym, strzeżony...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
-
33 m2
2012
15519594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20365537 15519594 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 34,59 m2, usytuowany na IV piętrze w 4-piętrowym budynku apartamentowym Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej z windą 2022 r Baltic Marina Residence znajduje się w zachodniej części Koł...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (19 118 zł/m2)

2
-
34 m2
2022
15765589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25475776 15765589 Zapraszam do zakupu w pełni wyposażonego apartamentu 2 pok. o powierzchni 39,12 m, z miejsce postojowym, położonego w cichej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie 400 metrów od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku apartamentowo-wy...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

685 000 PLN (17 564 zł/m2)

2
1
39 m2
2019
15519465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20363735 15519465 Apartament z dużym zewnętrznym miejscem parkingowym na dwa samochody.Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 40,81 m2, usytuowany na I piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022r Budynek Baltic Marina Residence znajduje się w zac...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

680 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
40 m2
2022
15848980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26954010 15848980 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m². Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta i blisko morza. To idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem krótko i długo...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (16 061 zł/m2)

1
1
33 m2
2011
15860896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27187418 15860896 3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na TWOJĄ inwestycję!!!Główne atuty nieruchomości:- DOSKONAŁA LOKALIZACJA - DZIELNICA ZACHODNIA, DOBRZE SKOMUNIKOWANA Z POZOSTAŁĄ CZEŚCIĄ MIASTA- CISZA I SPOKÓJ - OSIEDLE...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 140 000 PLN (16 286 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15856783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27106184 15856783 Apartament w Kołobrzegu, w kompleksie apartamentowym Polanki z basenem zewnętrznym, położony jedynie 300 metrów od plaży. Wyjątkowy, nowoczesny i zadbany 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,37 m2, położony nad samym morzem w nowoczesnym, mon...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (17 833 zł/m2)

2
1
42 m2
2010
15651095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23329963 15651095 Oferuje na sprzedaż duże mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2021 roku, z basenem i nie tylko! GARAŻ W CENIEGłówne atuty nieruchomości:• MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI Z WIDOKIEM NA LAS• BALKON O POW. 13,7 m2• DO PLAŻY ZALEDWIE 300 M• MIESZ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 472 500 PLN (18 179 zł/m2)

3
1
81 m2
2021
15625038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22712133 15625038 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bałtyckiej w budynku z siłownią i dwoma saunami!Główne atuty nieruchomości:• MIESZKANIE W SPOKOJNEJ LOKALIZACJI• DO PLAŻY OK 1,3 KM• W BUDYNKU DLA WŁAŚCICIELI SIŁOWNIA I SAUNA FIŃSKA ORAZ PAROWA• BARDZO DOBR...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
2018
15057779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 8471084 15057779 Dwa nowoczesne apartamenty z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja w Rezydencji Baltic Marina w Kołobrzegu, jedynie 1500 metrów od morza, w Dzielnicy Zachodniej, w pobliżu Portu jachtowego w a...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

740 000 PLN (12 982 zł/m2)

2
2
57 m2
2021
15634534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22920584 15634534 Do sprzedania piękny apartament z dużym tarasem - 11m2 oraz własnym ogródkiem - trawnikiem o pow. 37m2Lokal znajduje się na wysokim parterze ( około 1,5 m nad ziemią ) w budynku apartamentowym na osiedlu Navigator przy ul. Rybackiej w dzielnicy zac...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (15 763 zł/m2)

2
-
38 m2
2023