• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 469

15480788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19516984 15480788 Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 22,41 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza.Apartament, zarządzany jest przez czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA.Lokal umeblowany i wyposażony w standardzie hotelowym ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

385 000 PLN (17 500 zł/m2)

1
-
22 m2
2009
15078109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8998697 15078109 Kołobrzeg na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 84,92 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Starówce.Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na III piętrze w budynku bez windy wybudowanym z cegły w 1987 rokuNa podwórku przed ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

690 000 PLN (8 214 zł/m2)

4
-
84 m2
1987
14853397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3432947 14853397 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone o powierzchni użytkowej 38,75m2 (całkowita powierzchnia około 52m2) usytuowane na IV piętrze w samym sercu kołobrzeskiej starówki. Mieszanie składające się z salonu z aneksem kuchennym,...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

619 000 PLN (16 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1999
14851737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3396166 14851737 DO NEGOCJACJI !!!ATRAKCYJNY, DOCHODOWY, Z WIDOKIEM NA MORZE apartament 2-pokojowy o pow. 45,55 m2 z balkonem w pełni umeblowany i wyposażony, położony na VI piętrze w czterogwiazdkowym kompleksie wypoczynkowym ARKA MEDICAL SPA**** z cichobieżną windą...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 199 000 PLN (26 644 zł/m2)

2
-
45 m2
2009
13898623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2205636 13898623 Kołobrzeg bezpieczne i ogrodzone osiedla Jantar na ul. Wylotowej ok. 700 m od morza. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 56,45 m2 z balkonem i ogródkiem o pow. 88,29 m2.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w nowoczesnym budynku o charakt...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 527 zł/m2)

3
-
55 m2
2011
12872510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 1183653 12872510 Kołobrzeg - Starówka ul. Łopuskiego na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne 3 pok. mieszkanie o pow. 81 m2, położone na II piętrze w IV piętrowym budynku, bez windy wybudowanym z cegły w 1996 rok. Mieszkanie rozkładowe z układem okien zachodnio-półno...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

729 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
81 m2
1996
14806618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 202660 14806618 Kołobrzeg ul. Plażowa budynek SUN & SNOW do plaży ok. 500 mObiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza. W obiekcie znajduje się, m.in. strefa relaksu: basen, sauna, kawia...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

718 803 PLN (21 782 zł/m2)

2
-
33 m2
2018
14701498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 165264 14701498 Do morza tylko 500 m2.Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem o pow. ok. 30 m2 Łączna pow. wszystkich pomieszczeń wynosi 89,50 m2Apartame...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 100 000 PLN (19 298 zł/m2)

2
-
57 m2
2012
15768566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25547117 15768566 Szukasz czegoś wyjątkowego nad morzem? Mamy dla Ciebie dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnich piętrach apartamentowca Rezydencja Portowa,zaledwie 5 minut spacerem od plaży, mola, parku zdrojowego i starówki. Do morza tylko 500 m. Wszędzie blis...

Kołobrzeg (Portowa) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
50 m2
2005
15699852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24176056 15699852 Kołobrzeg ul. Budowlana - na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu braku podatku PCC. W tym budynku apartamentowym mamy ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

844 188 PLN (16 553 zł/m2)

3
1
51 m2
2024
15698809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24156279 15698809 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32,56 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej.Mieszkanie usytuowane jest parterze w budynku bez windy, który został wybudowany z cegły w 2004 roku.Budynek położony jest w s...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

400 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
32 m2
2004
15645973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23210820 15645973 Mieszkanie na sprzedaż przy Alei I Armii Wojska Polskiego 3 pokojowe o pow. 49,69 m2, położone na II piętrze w budynku o niskiej zabudowie z lat 60 -tych bez windy.Mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej części miasta ok. 400 m od kołobrzeskiej s...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

460 000 PLN (9 388 zł/m2)

3
-
49 m2
1965