• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 469

15765527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25472351 15765527 Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja:Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych i biurowych. W pobliżu restauracja Barka, kawiarnia Sowa, sklep B...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

119 500 PLN (10 864 zł/m2)

1
-
11 m2
2000
15854210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27071838 15854210 Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości NOWE BUDOWNICTWO 2024 ROK DUŻY BALKON PONAD 12 m² Z WIDOKIEM NA KATEDRĘ WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA WYKUPIONE MIE...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (13 837 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15771931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25596877 15771931 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym i nowoczesnym osiedlu CZTERY PORY ROKU !!!Idealne dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających spokoju i komfortu w bliskim sąsiedztwie natury i miejskich udogodnień.Główne atuty nierucho...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15891270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27893204 15891270 Na sprzedaż apartament na popularnym osiedlu Polanki Park w Kołobrzegu. Lokal usytuowany na I piętrze w budynku z windą, w którym znajdziemy sypialnie z szafą w zabudowie, duży salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym, garderobę, ł...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

795 000 PLN (16 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2016
15779200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25768782 15779200 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Urządzone, na I piętrze, 4 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. W kuchni zmywarka, lodówka, pralka. Świetnie zlokalizowane w samym centrum Kołobrzegu. W bu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

525 000 PLN (9 722 zł/m2)

4
-
54 m2
1930
15890033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27867579 15890033 Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości:- ŚWIEŻO PO REMONCIE- NOWA KUCHNIA W ZABUDOWIE- SŁONECZNE I CIEPŁE MIESZKANIE- BALKON- 15 MINUT SPACEREM DO PLAŻY- ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (10 153 zł/m2)

3
1
59 m2
2003
15730509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24781316 15730509 4-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem na kameralnym osiedlu SŁONECZNE TARASY- IDEALNE DLA RODZINY !!!Główne atuty nieruchomości:- NOWOCZESNE OSIEDLE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA, ZALEDWIE KILKA MINUT DO CENTRUM- OG...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (12 484 zł/m2)

4
1
64 m2
2019
15798082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26161407 15798082 Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicyKołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłodze ok. 60 m2) położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy. Od...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

466 000 PLN (9 510 zł/m2)

1
1
49 m2
1899
15886758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766505 15886758 Atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe z komórką w sercu kołobrzeskiej StarówkiNa sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 53,7 m, położone na II piętrze budynku mieszkalnousługowego bez windy z 1994 roku. Nieruchomoś...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (11 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1994
15824838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26635623 15824838 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 mNa sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. piętrze w budynku czteropiętrowym, niskiej zabudowy przy ul. Czarnieckieg...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
45 m2
1990
15818631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26635619 15818631 Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. SzpitalnaZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamentu o powierzchni 23,46 m, zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie Nad ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

295 000 PLN (12 826 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15884408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27700716 15884408 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 91,81 m, położone na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą na cenionym os. Bajkowe przy ul. Mazowieckiej.Nieruchomość znajduje się w południowo-zachodni...

Kołobrzeg (Bajkowe) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 299 000 PLN (14 275 zł/m2)

4
2
91 m2
2021