• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 469

15497109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19872934 15497109 Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy o pow. 44m2 w Porcie Kołobrzeskim ulica Cicha ATRAKCYJNA LOKALIZACJA : 100 m od MORZA i pięknej szerokiej plaży, w sąsiedztwie parku nadmorskiego, latarni morskiej , portu mola, i głównej promenady . Lo...

Kołobrzeg (Portowa) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

730 000 PLN (16 591 zł/m2)

2
-
44 m2
2000
15480775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19516983 15480775 Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza.Apartament zarządzany jest przez czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA.Lokal umeblowany i wyposażony w standardz...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
-
30 m2
2009
15365046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16896745 15365046 Nie umeblowane mieszkanie 2- pokojowe z balkonem, dwustronne, położone na I piętrze w budynku o niskiej IV piętrowej zabudowie bez windy.Atrakcyjna lokalizacja w centrum Kołobrzegu przy ul. Unii Lubelskiej w pobliżu szkoły i parku miejskiego, ok. 300...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

490 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
49 m2
1965
15364792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16892612 15364792 Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2.Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku.W budynku zamontowano cichobieżne windy, które docierają n...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

807 840 PLN (13 243 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
15313343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15519197 15313343 Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ.Przedmiotem sprzedażny jest 1 pokojowy apartament o pow. 30.79 m2 z balkonem położo...

Kołobrzeg (Portowa) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (17 333 zł/m2)

1
-
30 m2
2000
14421799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2731593 14421799 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w Kołobrzegu, ul. Zygmuntowska!Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,09 m, położone w Kołobrzegu przy ulicy Zygmuntowskiej. Idealna propozycja dla pary, singla, rodziny...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (9 375 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
12455359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 92338 12455359 Apartament 2 pok. o pow. 55,14 m2 z WIDOKIEM NA MORZE w hotelu ARKA Medica SPA 50 m od MORZA !!! Apartament z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem zlokalizowany w kompleksie hotelowym Arka Medical SPA**** na VI piętrze w Kołobrzegu.Kompleks Hotelow...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 350 000 PLN (24 545 zł/m2)

2
-
55 m2
2008
15787292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25924267 15787292 Przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w śródmieściu w odległość ok. 2000 m od morza i ok. 1000 m od ratusza miejskiego. Kameralne i ogrodzone osiedle z elegancką i nowoczesną architekturą, oryginalne elewacje, niska zabudowa, przestronny ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (8 738 zł/m2)

3
2
80 m2
2014
15848980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26954010 15848980 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m². Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta i blisko morza. To idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem krótko i długo...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (16 061 zł/m2)

1
1
33 m2
2011
15704938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24271870 15704938 Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców !!!Główne atuty nieruchomości:- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW- ŚWIETNA LOKALIZACJA- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- DWUSTRONNE MIESZKANIE- PRZYNALEŻNA PIWNIC...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (8 254 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15682654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23883803 15682654 Na sprzedaż  4-pokojowe duże mieszkanie o powierzchni 87,67 m2 położone 300 m od morza!!!!!!IDEALNE POD INWESTYCJĘ !!! Główne atuty nieruchomości:- 300 M OD PLAŻY- W POBLIŻU PARK NADMORSKI- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- KILKA MINUT DO CENTRUM- DOSKONAŁA ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (7 471 zł/m2)

4
1
87 m2
1936
15306772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15353745 15306772 Wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta Kołobrzeg !!!Główne atuty nieruchomości:- NISKI CZYNSZ 615 ZŁ- DOBRA INWESTYCJA POD WYNAJEM - BLISKOŚĆ SZKOŁY, PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA- W PEŁNI  URZĄDZONE  I WYPOSAŻONE- OSO...

Kołobrzeg (Millenium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (7 582 zł/m2)

2
1
79 m2
1965