• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 469

15718524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24552649 15718524 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w samym sercu kołobrzeskiej starówki !!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA- FUNKCJONALNY ROZKŁAD- PEŁNA INFRASTRUKTURA W OKOLICY- DOSKONAŁA KOMUNIKACJA- SŁONECZNE DWUSTRONNE MIESZKANIE- ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

480 000 PLN (7 869 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15860896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27187418 15860896 3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na TWOJĄ inwestycję!!!Główne atuty nieruchomości:- DOSKONAŁA LOKALIZACJA - DZIELNICA ZACHODNIA, DOBRZE SKOMUNIKOWANA Z POZOSTAŁĄ CZEŚCIĄ MIASTA- CISZA I SPOKÓJ - OSIEDLE...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 140 000 PLN (16 286 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15700592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24194288 15700592 REZERWACJA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starówce w  Kołobrzegu  !!!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA - DO PLAŻY ZALEDWIE 1,5 KM- BLISKOŚĆ PARKU I RZEKI- MIESZKANIE DWUSTRONNE- PO GENERALNYM  REMONCIE- OGÓLNODOSTĘPNY PA...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (8 940 zł/m2)

3
1
67 m2
1992
15856733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27104291 15856733 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości:- NISKI CZYNSZ 453 ZŁ- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ- DWA BALKONY- ZAMKNIĘTE I MONITOROWANE O...

Kołobrzeg (Osiedle europejskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

4
1
66 m2
2008
15847541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26919571 15847541 Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców!!!Główne atuty nieruchomości:- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- DWUSTRONNE MIESZKANIE- PRZYNALEŻNA PIWNICA 7 M2- DUŻY BALKON -...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

360 000 PLN (9 730 zł/m2)

2
1
37 m2
2005
15778450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25752111 15778450 3-pokojowe mieszkanie na parterze, idealne dla rodziny 2+2 Kołobrzeg, osiedle Ogrody. Funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje w tym pokój dzienny z wyjściem na duży, słoneczny balkon oraz oddzielna, przestronna kuchnia ...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

560 000 PLN (8 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1989
15671890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23679559 15671890 Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kasprowicza w Kołobrzegu!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT SPACEREM OD MORZA- W PEŁNI WYPOSAŻONE- DUŻY TARAS- DO WZIĘCIA OD RĘKI!- CICHE I SPOKOJNE OSIEDLE - OCENA NA BOOKING...

Kołobrzeg (Uzdrowiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2018
15791219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25986806 15791219 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu Fale Bałtyku w Kołobrzegu.Nieruchomość zlokalizowana na parterze w niskim budynku z 2025 roku z monitoringiem oraz windami. Nieruchomość idealna na inwestycje ze względu na lokaliz...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (12 860 zł/m2)

2
1
36.47 m2
2025
15820802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633137 15820802 Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy KołobrzeguNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego osiedla mieszkaniowego w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Koł...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

555 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15889632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856559 15889632 Na sprzedaż, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Giełdowej. Te słoneczne mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku z wielkiej płyty z windą, który liczy sobie 11 pięter.Główne atuty nierucho...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

449 000 PLN (9 354 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15767284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25522014 15767284 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Perłowa Przystań przy ulicy Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości:CICHA I SPOKOJNA LOKALIZACJA12 MINUT OD SZEROKIEJ, PIĘKNEJ PLAŻYZAMKNIĘTY TERENOSIEDLE CHRONIONEBASEN ODKRYTY NA TERENIE OSI...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

495 000 PLN (13 026 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15870747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438460 15870747 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w niskiej zabudowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- funkcjonalny układ 3 pokoi- mieszkanie po remoncie goto...

Kołobrzeg (Słowiańska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (10 741 zł/m2)

3
1
54 m2
1970