• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 469

15802535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27215734 15802535 Zakup bezpośrednio od dewelopera – bez prowizji i ukrytych kosztów.Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru!Zapytaj o dostępne mieszkania!Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie nr 23 w budynku A inwestycji Nova Baltica, położone na ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

423 280 PLN (10 582 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15747494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25093550 15747494 Zakup bezpośrednio od dewelopera – bez prowizji i ukrytych kosztów.Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru!Zapytaj o dostępne mieszkania!Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie nr 56 w budynku B inwestycji Nova Baltica, położone na ...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

429 926 PLN (10 236 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15894706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948184 15894706 Są mieszkania, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, do których chce się wracać po spacerze nad morzem, zamknąć drzwi i poczuć własny rytm. Ten apartament na osiedlu Nova Baltica łączy nowoczesny standard, prywatny ogród i lokalizację blisko centr...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

560 000 PLN (14 737 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15820312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643091 15820312 Wild Pearl – Twój luksus przy samej MarinieWyobraź sobie poranek nad morzem. Kilka kroków od portu, kilka minut od plaży, w sercu prestiżowego Kołobrzegu. To miejsce, którego nie da się powielić.Dlaczego Wild Pearl?Bo tu luksus nie jest dodatkiem – j...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15773269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25632631 15773269 Apartament Kołobrzeg przy plaży Diune Hotel & Resort 5★ 41,33 m² 2 pokoje taras 1 piętroJeśli szukasz apartamentu nad morzem, który od pierwszej chwili daje komfort i standard hotelu premium — ten adres jest dokładnie tym. Na sprzedaż w ...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

899 000 PLN (21 927 zł/m2)

2
1
41 m2
2015
15778283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25749489 15778283 Jeśli szukasz miejsca, które łączy prestiż hotelu 5*, naturalny spokój i bezpieczny model inwestycyjny, Diune w Kołobrzegu jest wyborem z najwyższej półki. To pierwsza linia brzegowa — kilka kroków od szerokiej, piaszczystej plaży i nadmorskiej prome...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

965 464 PLN (22 987 zł/m2)

2
1
42 m2
2015
15806175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26327976 15806175 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – ul. Mazowiecka 38Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Mazowieckiej 38. Lokal posiada własność spółdzielczą i stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukają...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

410 000 PLN (7 885 zł/m2)

2
-
52 m2
1975
15778284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25749488 15778284 Są miejsca, które nie muszą udowadniać prestiżu — po prostu go czuć. Ten apartament w części apartamentowej Diune Hotel & Resort (standard 5)* to propozycja dla osób, które chcą mieć Bałtyk na wyciągnięcie ręki i jednocześnie trzymać kapitał ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 312 857 PLN (23 033 zł/m2)

2
1
57 m2
2015
15774751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25657706 15774751 48,5 m² w samym sercu KołobrzegUl. Wąska 20 Widok na miasto Potencjał inwestycyjnyTo mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie:gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się obroni – dziś, za 5 i za 10 lat?Ulica Wąska 20 to ścisłe centrum m...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (11 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15796238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26113540 15796238 3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu – spokojna lokalizacja, funkcjonalny układ, realny potencjał47,20 m² ul. GrochowskaTo propozycja dla tych, którzy znają Kołobrzeg i wiedzą, że dobra lokalizacja + sensowny układ zawsze się obronią.Mieszkanie przy u...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15866353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27318751 15866353 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15822901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643094 15822901 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026