• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 469

15832978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207872 15832978 Wyobraź sobie poranki z kawą na dużym balkonie, zielony park zamiast ulicy i ciszę, którą naprawdę słychać.To mieszkanie zostało stworzone „dla siebie” – bez kompromisów, z myślą o wygodnym, nowoczesnym życiu.Lokalizacja Kołobrzeg, ul. Wielkopolska 1...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (12 052 zł/m2)

3
1
58 m2
2016
15830902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682480 15830902 Są mieszkania „blisko morza”.I są takie, w których czujesz je każdego dnia.To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4A, w zachodniej – najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to propozycja dla osób, które wiedzą, że lokalizacja + standard + ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

950 000 PLN (14 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2000
15836269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26708794 15836269 2 pokoje 35,85 m² 4 piętro bez windy Do odświeżeniaWłasnościowe Ogrzewanie miejskie Są mieszkania „gotowe”.I są takie, które pozwalają Ci zrobić dokładnie to, co chcesz.To drugie daje Ci przewagę.Do remontu = do własnej aranżacji35,85 m² z układe...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

320 000 PLN (9 143 zł/m2)

2
1
35 m2
1975
15839867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26761304 15839867 Kołobrzeg Osiedle Europejskie ul. Helsińska 6B32,93 m² + piwnica 6,23 m² 33 piętro bez windy ( Rozmowy o windę odbędą się dnia 3.03.2026) duży balkon miejsce parkingoweTo mieszkanie jest idealne dla singla, który chce niezależności, albo dla młod...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

1
1
39 m2
2010
15845076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850394 15845076 Luksusowy Penthouse z widokiem na Port Jachtowy – ul. Bałtycka 6b, KołobrzegNa sprzedaż przestronny penthouse o powierzchni 85,04 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu. Z mieszkania rozciąga się panoramiczny widok na...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 449 000 PLN (17 047 zł/m2)

3
1
85 m2
2018
15853962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065293 15853962 Wild Pearl – luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy „pod klucz”2-pokojowy lokal użytkowy II piętropowierzchnia: 46,84 m²balkon: 8,92 m², ekspozycja północ–zachódwykończenie w pakiecie COMFORT – pachnie nowością, gotowy do zamieszkani...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

865 000 PLN (18 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15855954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27081883 15855954 Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks Podczele – Kołobrzeg blisko plażyNa sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m², położony na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Feniks przy ul. Poleskiej 12 w Podczelu (Kołobrzeg). Lokal znajd...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

545 160 PLN (15 576 zł/m2)

2
1
35 m2
2017
15863311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27242347 15863311 Kołobrzeg ul. Portowa — 2 pokoje, balkon, 1 piętro kilka minut do plażySą miejsca, które kupuje się rozsądkiem…i są takie, które kupuje się sercem.To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii.Wyobraź sobie poranek — otwierasz balkon, czujesz śwież...

569 000 PLN (14 225 zł/m2)

2
-
40 m2
2001
15862319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224363 15862319 W przypadku decyzji zakupu nieruchomości do końca Maja. Cena 1 199 000zł 1 100 000 złDwupoziomowy apartament z delikatnym widokiem na morze i latarnię – przestrzeń, która robi wrażenie od pierwszego krokuTen dwupoziomowy apartament o powierzchni 86 ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 100 000 PLN (12 791 zł/m2)

3
1
86 m2
2007
15858634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27151116 15858634 Na sprzedaż cesja praw z umowy deweloperskiej dwóch apartamentów inwestycyjnych w prestiżowym kompleksie Harmony Resort Kołobrzeg.Cesja 799 000 zł + 752 594 zł do deweloperaKupujący nabywa inwestycję ponad 370 000 zł poniżej ceny dewelopera.Inwestycj...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

2
-
56 m2
2026
15885064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716680 15885064 Jeśli szukasz mieszkania, w którym przestrzeń jest prawdziwa, a nie „na papierze” — to jest ten adres. 87,3 m² daje komfort na co dzień: bardzo duże pokoje, wygodny układ i jasne wnętrza, które łatwo dopasujesz do własnego stylu. To mieszkanie ma cha...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

769 000 PLN (8 839 zł/m2)

3
1
87 m2
1930
15877398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27569583 15877398 Diva SPA 4★ 36 m² na szóstym piętrze. Pełne wyposażenie, infrastruktura hotelowa, 250 metrów od plaży. Gotowy jako drugi dom lub jako inwestycja z aktywnym profilem na Booking.com.Są miejsca, do których wraca się co roku.Kołobrzeg – szczególnie jego...

499 000 PLN (13 861 zł/m2)

1
1
36 m2
2009