• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 79

15865051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27282266 15865051 Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji – Sygietyńskiego!Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym piętrze w bloku, znajdującym się w spokojnej okolicy z do...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15810905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26422261 15810905 Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu centrum! OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!Prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o dwustronnej wystawie okiennej, usytuowane na pierwszym piętrze bloku położonego na jednym z centralnych k...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (8 081 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15891081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885901 15891081 Komfortowe umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu – Śniadeckich!Przedstawiamy okazyjną ofertę – słoneczne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na piątym piętrze 8-piętrowego bloku z windą, usytuowanego w niezwykle atrakcyjny...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15885330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723754 15885330 HIT - W pełni wyposażona stylowa kawalerka na strzeżonym osiedlu – Piłsudskiego!Przedstawiamy rewelacyjną ofertę – gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, usytuowane na czwartym piętrze bloku, zlokalizowanego w ciche...

Koszalin (Wspólny dom) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

195 000 PLN (10 263 zł/m2)

1
1
19 m2
-
15884434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27701828 15884434 TOP OFERTA!!! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią – Bosmańska!Wyjątkowa oferta dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Przestronne 34 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku, usytuowanego przy ul. Bosmańskiej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
1
73 m2
-
15878736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597342 15878736 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na północy – Bałtycka!Przedstawiamy fenomenalnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o 1-stronnej ale bardzo słonecznej wystawie okiennej, położone na 4-tym piętrze czteropiętrowego bloku, mieszczącego się w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (7 475 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15870559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429740 15870559 Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z loggią na osiedlu z pełną infrastrukturą – Sikorskiego!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszym biurze! Świetnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6m2, położone na PIERWSZYM piętrze w bloku, zna...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

389 000 PLN (7 780 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15848509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26939931 15848509 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta – Jana Matejki !Przedstawiamy DOSTĘPNE TYLKO U NAS, centralnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie, położone na III piętrze 3-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w Koszalinie przy ul. Jana...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15802758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26276078 15802758 Niezwykle atrakcyjnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum – Mariańska!Prezentujemy dostępne TYLKO W NASZYM BIURZE, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze nowszego bloku z 1998 roku, położoneg...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

379 000 PLN (5 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1998
15504784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20033626 15504784 Przytulna kawalerka umeblowana w przyjemnej lokalizacji – Lechicka!Przedstawiamy przestronne 1-pokojowe mieszkanie z niewielkim balkonem, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego na znajdującym się w niewielkiej odległości od centrum osiedlu z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15743308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25006541 15743308 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem – ul. Kupiecka.Przedstawiamy wyjątkową ofertę – rozległe i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 94,2m2, ulokowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku mieszkalnego , znajdującego się ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (2 968 zł/m2)

4
1
94 m2
-
15642440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23102367 15642440 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie „z duszą” w świetnej lokalizacji – Zwycięstwa!Przedstawiamy niezwykle przestronne, wypełnione ciepłą atmosferą dwupokojowe mieszkanie, ulokowane na trzecim piętrze kamienicy, położonej w charakterystycznej części Kosza...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (5 507 zł/m2)

2
1
67 m2
-