• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 79

15419805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18130558 15419805 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem i miejscem parkingowym – Tradycji!Z miłą chęcią prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dwustronną wystawą okienną w układzie wschodnio - zachodnim, znajdujące się na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku, umie...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

499 000 PLN (8 180 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15790462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25966963 15790462 Słoneczne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią – Karłowicza!Przedstawiamy DOSTĘPNE TYLKO U NAS! przestronne, utrzymane w ciepłej atmosferze trzypokojowe mieszkanie z antresolą, umiejscowione na czwartym piętrze bloku, położonego na pełnym z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

429 000 PLN (6 919 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15723988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24649067 15723988 Pełne przestrzeni 4-pokojowe mieszkanie na parterze w sercu Przylesia – Jana Pawła II! TYLKO U NAS!Prezentujemy dysponujące ogromnym potencjałem aranżacyjnym czteropokojowe mieszkanie o dwustronnej wystawie okiennej, położone na parterze 11-piętroweg...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

379 000 PLN (5 493 zł/m2)

4
1
69 m2
-
15529683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20589380 15529683 Perfekcyjne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami – Wańkowicza!Przedstawiamy ofertę nie do odrzucenia!!! TYLKO U NAS!Fenomenalne, trzypokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze budynku z nową windą, zlokalizowanego na niezmiennie popularnym osiedlu Pr...

Koszalin (Przylesie) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

459 000 PLN (6 955 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15477681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19436820 15477681 Niezwykle stylowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią – Bosmańska!Przedstawiamy posiadające dwustronną wystawę okienną, urządzone w wysmakowanym stylu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, usytuowanym w obrębie osiedla Na Ska...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

375 000 PLN (7 813 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15750000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112685 15750000 Przyjemne dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji – Rejtana!Prezentujemy przytulne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze 2-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w północnej części miasta, przy ul. Rejtana.Na p...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15895315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne, przytulne mieszkanie na start 27961972 15895315 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania 2-pokojowego, położonego na 3. piętrze w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Staffa. Mieszkanie wyróżnia się praktycznym układem po...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (8 719 zł/m2)

2
1
32 m2
1973
15691226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24013381 15691226 NOWA, NIŻSZA CENANa sprzedaż bardzo przytulna kawalerka znajdująca się w budynku z 2000 r., na drugim piętrze w centrum Koszalina pryz ul. Spółdzielczej. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie.W skład mieszkania wchodzi:- salon- kuchnia z oknem,-...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

1
-
35 m2
2000
15862825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27231520 15862825 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,14 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Spółdzielczej.Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ wszystkie pomieszczenia są nieprzechodnie, co zapewnia wygodę, pryw...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

289 000 PLN (6 721 zł/m2)

2
-
43 m2
1960
15888143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27803177 15888143 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. Budynek oddany do użytku w 2020r. W pobliżu liczne place zabaw, sklepy spożywcze-biedronka, p...

Koszalin (Sarzyno) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

519 000 PLN (9 611 zł/m2)

3
-
54 m2
2020
15894590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u Nas! Duże dwupoziomowe mieszkanie. 27944638 15894590 Duże dwupoziomowe mieszkanie.Nieruchomości Apartament przedstawiają duże dwupoziomowe mieszkanie o pow. 82,89 m2 znajdujące się w Koszalinie przy ulicy Bojowników o Wolność i Demokrację.Nieruchomość składa się z mieszkania o powierzchni 82,89 m² jest...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

540 000 PLN (6 585 zł/m2)

3
1
82 m2
2000
15883787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRZENNE MIESZKANIE W CENTRUM KOSZALINA 27675726 15883787 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu rodzinnego o powierzchni 121,42 m², położonego na 3. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Dworcowej w centrum Koszalina, stanowiącego idealną propozycję dla osób ceniących przes...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

869 500 PLN (7 186 zł/m2)

4
2
121 m2
1920