• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 333

15894842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949681 15894842 Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Wspaniała lokalizacja - centrum miasta przy Rynku Dębnickim, nieopodal ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1967
15662082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23493526 15662082 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Miejsce to jest doskonale skomunikowane z resztą miasta - zaledwie 900 metrów dz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (17 255 zł/m2)

2
1
51 m2
1961
15624270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22696840 15624270 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,52 m2 z oddzielną jasną kuchnią, tarasem, balkonem oraz dużą komórką lokatorską na bliskich Klinach przy ulicy Borkowskiej. ATUTY! * funkcjonalny układ * przestronne pomieszczeni...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (12 521 zł/m2)

3
-
71 m2
2009
15760403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25356882 15760403 KLIMATYCZNE 4-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE W OTOCZENIU NATURY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,29 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Borkowskiej...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (14 769 zł/m2)

4
-
65 m2
2005
15559160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21272796 15559160 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 39 m z balkonem po generalnym...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

610 000 PLN (15 641 zł/m2)

2
-
39 m2
1930
15535359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, po remoncie, wyposażone 20722317 15535359 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Starych Dębnikach. To propozycja dla osób ceniących kameralny klimat, niską zabudowę oraz bliskość...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15852882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27043991 15852882 4 pokoje 98,73 m² miejsce postojowe zamknięte osiedle Skotniki OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,73 m², położone na 1 piętrze oraz poddaszu kameral...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (12 755 zł/m2)

4
-
98 m2
2019
15510592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20134879 15510592 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Zakrzowieckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem rejon ul. Zakrzow...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 000 PLN (17 543 zł/m2)

2
-
35 m2
2008
15380325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17249444 15380325 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Podwawelskim.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 48 m z loggią Osiedle PodwawelskieLo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (17 708 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15729528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24764462 15729528 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Ruczaj.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 49,5 m podzielone na dwa niezależne lokale RuczajLokal...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 000 PLN (14 612 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15358944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16759783 15358944 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Odrzywolskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Luksusowa, dwupoziomowa rezydencja Tyniecko-Bielański Park Kra...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 250 000 PLN (19 737 zł/m2)

4
-
114 m2
2013
15550356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20966612 15550356 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kapelanka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 59 m z balkonem okolice ul. Kape...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 239 000 PLN (21 000 zł/m2)

3
-
59 m2
2014