• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 332

15331779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16025771 15331779 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bobrzyńskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 36 m Ruczaj, okolice ul. Bob...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (17 194 zł/m2)

2
-
36 m2
2000
15725298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24674670 15725298 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kapelanka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Lokal:mieszkanie o powierzchni ok. 52,5 m2 składające się z 2-pokoi...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

680 000 PLN (13 077 zł/m2)

2
-
52 m2
1985
15405206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17806374 15405206 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37 m z balkonem Rynek Dębnic...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
-
37 m2
1964
15478937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19474817 15478937 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bobrzyńskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 61 m z dużym balkonem Ruczaj...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 120 000 PLN (18 361 zł/m2)

3
-
61 m2
2017
15407991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17867252 15407991 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Czerwone Maki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 49,5 m z balkonem i garażem ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15891083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27885903 15891083 Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 1-pokojowe o pow. 34,30 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa, ul. Rozdroże tuż przy ul. Kapelanka. Idealna propozycja dla singla, pary, osób pracujących zdalnie, starsze...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

575 000 PLN (16 912 zł/m2)

1
-
34 m2
2003
15572350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21586377 15572350 4 pokoje, 2 poziomy - 91,1m2 - Ruczaj Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,1m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 2000 roku. Lokal znajduje się przy ulicy Kobierzyńskiej i składa ...

Kraków (Dębniki), Kobierzyńska

1 090 000 PLN (11 978 zł/m2)

4
1
91 m2
2000
15876202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532925 15876202 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem ul. Pychowicka Zakrzówek RUCZAJ Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobie stanowią dużą wartość - spokojna, zielona okolica tuż...

Kraków (Dębniki), Pychowicka

1 290 000 PLN (16 753 zł/m2)

3
1
77 m2
2009
15795494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26098714 15795494 Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2009 r. Powierzchnia użytkowa mieszkan...

Kraków (Dębniki), Mieczykowa

1 040 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
1
84 m2
2009
15883882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681500 15883882 Kliny, ul. Borkowska. Starannie wykończone 2 pokojowe mieszkanie - 46,40 m 2 , z dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku z 2003 roku. Budynek w technologii tradycyjnej, ściany z pustaka ceramicznego ocieplone styr...

Kraków (Dębniki), Borkowska

639 000 PLN (13 891 zł/m2)

2
1
46 m2
2003
15882148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658010 15882148 Nowoczesne mieszkanie 75 m² - Kraków, Kliny, ul. Małysiaka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w spokojnej i zielonej częśc...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 000 PLN (13 733 zł/m2)

3
-
75 m2
2020
15833847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26814282 15833847 Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 40,23 m², zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Lokal położony jest na parterze budynku i w zielonej, spokojnej okolicy. Oferta idealna dla singla, pary, młodej rodziny lub jako be...

Kraków (Dębniki), Borkowska

615 000 PLN (15 375 zł/m2)

2
1
40 m2
2008