• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 228

15893359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909680 15893359 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Mieszkanie wykończone materiałami podwyższonej jakości zakupion...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (20 877 zł/m2)

2
-
57 m2
2024
15856274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27086957 15856274 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pobliżu ul. Rydlówka.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (18 015 zł/m2)

3
-
66 m2
2015
15894406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942019 15894406 Kraków, ul Łanowa, spokojna, zielona okolica, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m² , położone na 3 . piętrze, w kameralnym bloku z 1990 roku. To idealna propozycja dla ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

435 000 PLN (16 731 zł/m2)

1
-
26 m2
1990
15663570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23517903 15663570 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kurczaba.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kraków, rejon ul. Kurczaba Wielic...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 544 zł/m2)

3
-
57 m2
1980
15877498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570791 15877498 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda Meteczny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w pobliżu ronda Matec...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 070 000 PLN (16 984 zł/m2)

3
1
63 m2
2008
15873047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511219 15873047 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Wola Duchacka, ul. Gołaśka. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy). Przemyś...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

835 000 PLN (13 468 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15581950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21814072 15581950 Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Ze względu na umiejscowienie pionów wod-kan w dwóch mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15886769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27766576 15886769 TL Nieruchomości oferuje do kupna duże mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na III piętrze zadbanego bloku z końca lat 80-tych (budynek bez windy), zlokalizowanego w doskonale skomunikowanym punkcie krakowskiego Podgórza (ul. Wielicka)- nieop...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

888 000 PLN (12 299 zł/m2)

4
1
72.2 m2
1989
15886767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766581 15886767 TL Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż przepiękne mieszkanie, usytuowane na IV piętrze bloku zlokalizowanego w rejonie Podgórza-Prokocimia, w bliskiej odległości od Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (ok. 2 km) oraz centrum handlowego Bonarka...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

606 606 PLN (13 017 zł/m2)

2
1
46.6 m2
1975
15789597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25945292 15789597 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkanie o powierz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (15 811 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15765633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25476861 15765633 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lipskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie Kraków-Płaszów, budownictwo (technologia trad...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 944 PLN (12 499 zł/m2)

2
1
56 m2
1998
15585516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21889424 15585516 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lasówka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 43 m z loggią LasówkaLokal:powierz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

778 000 PLN (18 093 zł/m2)

2
-
43 m2
2025