• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 228

15582725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21832408 15582725 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Krokusowej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 49 m, ul. KrokusowaOferujemy mie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
-
49 m2
2004
15576938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21688870 15576938 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lipskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 46 m z balkonem Płaszów, okolice ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (18 478 zł/m2)

3
-
46 m2
2023
15473802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19370722 15473802 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Teligi.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 3-pokojowe, 68 m + balkon ul. Teligi, KrakówNa sprzedaż mie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

940 000 PLN (13 824 zł/m2)

3
-
68 m2
1981
15390795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17501725 15390795 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lipskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 59 m z tarasem 69 m okolice ul. L...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (19 492 zł/m2)

3
-
59 m2
2016
15886026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27746336 15886026 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Długosza.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie ok. 20m2, ścisłe centrum Starego Podgórza.Lok...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (24 500 zł/m2)

1
1
20 m2
2019
15718045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24545248 15718045 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Janowa Wola.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Stare Podgórze, Krak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

627 000 PLN (13 340 zł/m2)

2
-
47 m2
1970
15622948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22664846 15622948 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Zabłocie.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 48 m, ZabłocieOferujemy mieszkanie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 049 000 PLN (21 854 zł/m2)

2
-
48 m2
2018
15512518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20172035 15512518 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Nowosądeckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 67,5 m z dwoma balkonami oko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (14 164 zł/m2)

4
-
67 m2
1980
15501465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19959885 15501465 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Polonijnej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 53 m z loggią okolice ul. Polon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (13 189 zł/m2)

3
-
53 m2
1975
15882483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27664953 15882483 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (13 861 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15793917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26054474 15793917 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piwnej i Nadwiślańskiej..Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie kamienica po rewitalizacji, r...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 696 000 PLN (21 200 zł/m2)

3
1
80 m2
1900
15725412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24677734 15725412 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Długosza.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Kawalerka 28 m + balkon ul. Długosza Plac Serkowskiego, KrakówNa sp...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

655 000 PLN (23 393 zł/m2)

1
-
28 m2
2023