• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 881

15890137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27872066 15890137 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Pachońskiego - Prądnik Biały. Prądnik Biały jest cudowną dzielnicą - jest pełna zieleni, terenów spacerowych oraz dostępu do wszelakich usług, szkół i infrastruk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (14 746 zł/m2)

3
-
59 m2
1978
15896942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992335 15896942 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005
15766932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25515096 15766932 BARDZO ATRAKCYJNE, WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE 3-POKOJOWE Z DUŻYM TARASEM ORAZ MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy bardzo ładne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

895 000 PLN (18 265 zł/m2)

3
-
49 m2
2024
15707636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24324696 15707636 Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m², usytuowane na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku przy ul. Zawodz...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 000 PLN (12 676 zł/m2)

3
-
74 m2
1994
15790564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25970919 15790564 Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się przy al. 29 Listopada. Mieszkanie usytuowanie jest na 8-piętrze w bloku z 2012 roku. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych - po g...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

848 000 PLN (17 306 zł/m2)

3
-
49 m2
2012
15786232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25897904 15786232 SŁONECZNE 6-POKOJOWE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w bardzo dobrze skomunikowanej, p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (10 455 zł/m2)

6
-
110 m2
1997
15842553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26806603 15842553 Prądnik Czerwony - szybki dojazd do Centrum i wyjazd z miasta w kierunku Warszawy i obwodnicy - to wygodna codzienność, pełna infrastruktura i życie bez kompromisów w najbliższej okolicy Serenada, Park Wodny, liczne tereny zielone i...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

898 900 PLN (12 147 zł/m2)

3
-
74 m2
1972
15821851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588770 15821851 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,34 m² , zlokalizowane w domu jednorodzinnym przy ul. Górnickiego, w dzielnicy Prądnik Biały , w pobliżu ul. Pachońskiego. Lokalizacja Nieruchomość poł...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (8 319 zł/m2)

2
-
72 m2
1960
15778210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25746561 15778210 Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znakomicie wykorzystuje każdy metr przestrzeni. Dwupokojowe 38,8m 2 z oddzielną kuchnią oraz piwnicą w cenie blisko centrum Krakowa z pięknym widokiem na panoramę i Park Wyspiańskie...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
-
38 m2
1978
15888509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814984 15888509 *cześć zdjęć w jasnych, beżowych kolorach stanowi wizualizację i jest propozycją na aranżację po remoncie MIESZKANIE 53 m2 z POTENCJAŁEM - DO REMONTU - WŁASNA ARANŻACJA - BLISKO TRAMWAJ LOKALIZACJA: Prądnik Biały , pó...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 000 PLN (12 308 zł/m2)

2
-
52 m2
1983
15821444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646761 15821444 ŁADNE, ZADBANE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM WIDOK NA ZIELEŃ Na sprzedaż klimatyczne, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 47.91 m² , położone na parterze w budynku z 2012 roku , przy ul. Felińskiego . Lokal idealny zaró...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 000 PLN (13 830 zł/m2)

2
-
47 m2
2012
15886768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766583 15886768 TL Nieruchomości oferuje do kupna jasne mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na wysokim parterze bloku z lat 70-tych, zlokalizowanego w zielonej części Prądnika Białego (ul. Nad Sudołem), nieopodal linii szybkiego tramwaju oraz szpitala kardi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

505 000 PLN (13 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1976