• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 881

15555233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21091907 15555233 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować bardzo ładne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa na oś. Mozarta- Prądnik Biały. Na przestronne mieszkanie o powierzchni 77,5 m2 składa się: bardzo duży przedpo...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 330 000 PLN (17 273 zł/m2)

3
-
77 m2
2008
15885375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27727457 15885375 KAWALERKA PRZY UL. BOLESŁAWA CZERWIEŃSKIEGO W KRAKOWIE W DZIELNICY PRĄDNIK BIAŁY WYSOKI STANDARD DO WEJŚCIA DUŻY BALKONMIESZKANIE GOTOWE POD WEJŚCIA - IDEALNE DLA PARY, SINGLA LUB JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEMNa sprzedaż mieszkanie umeblowane w wyso...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

445 000 PLN (18 674 zł/m2)

1
1
23.83 m2
2014
15851819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27022377 15851819 Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 580 000 zł Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,9 m&sup2...

Kraków (Prądnik Biały), Kuźnicy Kołłątajowskiej

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
1
30 m2
2014
15893317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27907170 15893317 Dodatkowo: miejsce postojowe pod budynkiem, balkon, winda; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - nowe mieszkania, w okolicach ulicy Opolskiej, kilka minut od przystanku tramwajowego Pachońskiego P+R, tylko 6-przystanków...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (15 417 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15893050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899784 15893050 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 372 PLN (13 123 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15893078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899783 15893078 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

483 336 PLN (17 262 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15893077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899782 15893077 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 172 PLN (16 320 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15893073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899775 15893073 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 068 760 PLN (14 063 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15893056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899774 15893056 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 324 PLN (15 126 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15893070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899769 15893070 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 670 PLN (13 241 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15893080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899786 15893080 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

587 187 PLN (16 311 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15893068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899779 15893068 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 189 PLN (16 339 zł/m2)

1
-
33 m2
2025