• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Ruczaj

Znalezionych ofert: 63

15868881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27393952 15868881 Dodatkowo: balkon, brama na pilota, domofon, drzwi antywłamaniowe, duża piwnica, klimatyzacja, łącze internetowe, miejsce postojowe, podzielniki ciepła, pralnia, rolety, telewizja kablowa, teren ogrodzony, wodomierz; Rozkład: do odświeżenia, do własn...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

910 000 PLN (12 817 zł/m2)

3
1
71 m2
-
15892967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899569 15892967 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&o...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

669 152 PLN (13 121 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15892904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899568 15892904 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameraln...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

694 814 PLN (16 158 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15892966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899567 15892966 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&o...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 007 PLN (13 686 zł/m2)

2
-
51 m2
2024
15892654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899327 15892654 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 712 PLN (16 636 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15892567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899189 15892567 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

702 589 PLN (13 511 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899326 15892592 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 637 PLN (13 378 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899197 15892718 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 228 PLN (13 774 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899195 15892568 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

708 459 PLN (13 624 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899324 15892529 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

703 129 PLN (13 522 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899194 15892505 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

707 645 PLN (13 609 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899193 15892842 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

725 188 PLN (16 865 zł/m2)

2
-
43 m2
2024