• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Ruczaj

Znalezionych ofert: 63

15892779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899192 15892779 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameral...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

691 603 PLN (16 084 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15892630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899196 15892630 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

701 783 PLN (13 496 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899191 15892717 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

724 517 PLN (16 849 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15892504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899188 15892504 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 274 PLN (13 640 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899198 15892780 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 635 PLN (13 416 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899190 15892629 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 900 PLN (17 021 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15892327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898650 15892327 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, tar...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

719 376 PLN (16 730 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15785135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże, ustawne 3pok Ruczaj, 10 min Kampus 745 tys! 25866394 15785135 Do sprzedania duże, trzypokojowe mieszkanie na Ruczaju, ulica Kobierzyńska 103  20 minut do centrum Krakowa.Mieszkanie 62,09 m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku na ulicy Kobierzyńskiej, blisko Lidla-a, obok przystanku Zachodnia.Mieszkanie...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

744 400 PLN (12 006 zł/m2)

3
1
62 m2
1989
15721328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24602240 15721328 Victoria Estate prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie na południu Krakowa przy ul. prof. M. Bobrzyńskiego - RuczajNieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane jest na I-piętrze w bloku przy ul. Bobrzyńskiego- Ruczaj. Mieszkanie składa się z salonu z ...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (15 046 zł/m2)

2
1
43.8 m2
2009
15827597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26628981 15827597 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Ruczaju. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku z 2000 roku w nowej części osiedla Ruczaj, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Bobrzyńskiego, dzięki czemu jest...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (13 402 zł/m2)

2
1
59.62 m2
2000
15830283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26667490 15830283 Zespół Annderson przedstawia 3 pokojowe mieszkanie 450m od pętli tramwajowo-autobusowej MPK Czerwone Maki. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku z 2018r. na 4. piętrze (ostatnim, jest winda). Składa się z pokoju z aneksem kuchennym (26mkw), 2 sypia...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

998 000 PLN (14 319 zł/m2)

3
1
69.7 m2
2018
15826882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26647717 15826882 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, tara...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

562 348 PLN (17 041 zł/m2)

1
-
33 m2
2024