• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 749

15825567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647078 15825567 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

811 125 PLN (12 674 zł/m2)

4
-
64 m2
2025
15825386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647065 15825386 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 125 912 PLN (17 322 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647064 15825346 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

846 549 PLN (18 812 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15825551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647062 15825551 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

828 441 PLN (18 410 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15825588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647039 15825588 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

848 040 PLN (18 845 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15825506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647035 15825506 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 072 968 PLN (15 779 zł/m2)

3
-
68 m2
2026
15825381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647025 15825381 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 184 826 PLN (18 228 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647024 15825341 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 139 004 PLN (17 523 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647017 15825421 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

819 315 PLN (19 054 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15825299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647016 15825299 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 546 PLN (16 675 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15825643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647286 15825643 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 076 233 PLN (18 556 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15825919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647285 15825919 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

903 612 PLN (17 718 zł/m2)

2
-
51 m2
2026