• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 747

15763451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25426714 15763451 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 73,60 m2 z balkonem z widokiem na zielone podwórko, położone w sercu krakowskiego Kazimierza na rogu ulic Warszauera i Kupa. ATUTY! * lokalizacja w centrum modnej dzielnicy Kazimierz * jasne, słoneczne, przes...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (15 055 zł/m2)

3
-
73 m2
1898
15745199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25054039 15745199 homfi prezentuje Na sprzedaż ciche i gustownie urządzone 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Krakowa – Prądnik Czerwony. Budynek znajduje się 10 minut pieszo ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

939 000 PLN (14 015 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15826071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26610270 15826071 0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lok...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 486 050 PLN (35 004 zł/m2)

5
-
271 m2
2018
15826204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26609528 15826204 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

626 778 PLN (16 494 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15771534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25585404 15771534 homfi prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na sprzedażWyjątkowym atutem mieszkania jest duży zielony taras o powierzchni 17 m2LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, na osiedlu Kliny-Zacisze, przy ul. Albina Mały...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 000 PLN (14 644 zł/m2)

2
-
49.85 m2
2022
15824901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26609789 15824901 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 334 PLN (14 392 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15824988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26612049 15824988 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 484 PLN (14 537 zł/m2)

3
-
53 m2
2024
15826053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26610479 15826053 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

682 416 PLN (14 519 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15826149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26610302 15826149 LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lokalizacyjne inwestycji. Kaskadowo...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 514 931 PLN (32 233 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15772211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25605155 15772211 Z przyjemnością prezentuję NA SPRZEDAŻ mieszkanie z miejscem postojowym w monitorowanym garażu podziemnym - GOTOWE DO WEJŚCIA! DOSKONAŁA OKAZJA inwestycyjna - zarówno jako wynajem długo, jak i krótkoterminowy! Mieszkanie zostało wykończone w wyższym ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (20 250 zł/m2)

2
1
36 m2
2024
15824945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26613104 15824945 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 939 PLN (14 423 zł/m2)

4
-
59 m2
2024
15825159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26611475 15825159 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 456 PLN (14 519 zł/m2)

3
-
51 m2
2024