• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 725

15826128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26604141 15826128 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

543 942 PLN (19 427 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15825353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26603440 15825353 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 070 PLN (17 237 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15825200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26602894 15825200 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

646 457 PLN (17 012 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15806271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26335364 15806271 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania z widokiem na park przy ul. Stanisława Lema w inwestycji Solaris Park.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !LOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane w prestiżowej inwestycji Solaris Park ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

910 000 PLN (17 653 zł/m2)

2
1
51.55 m2
2023
15774043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25646477 15774043 Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o powierzchni ok. 23 m² , zlokalizowany w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z windą, położonym w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - w bezpo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

432 000 PLN (19 636 zł/m2)

1
-
22 m2
2025
15685839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23931039 15685839 Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonami na północy Krakowa - BEZ PROWIZJI - ZDJĘCIA SĄ PRZYKŁADOWĄ WIZUALIZACJĄ MIESZKANIA Nieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w V- piętrowym bloku przy ul. Zabłocie - dzielnicy Zabł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 039 344 PLN (19 355 zł/m2)

3
-
53.7 m2
2025
15825475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26604476 15825475 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 754 PLN (17 446 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15825910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26604297 15825910 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 000 PLN (13 104 zł/m2)

3
-
48 m2
2023
15825393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26603508 15825393 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 240 684 PLN (16 766 zł/m2)

3
-
74 m2
2026
15805699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26314449 15805699 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2019 roku.LOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana jest tuż przy Parku Reduta, dzielnica Prądnik Czerwony. W okolicy znajdują się lic...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

939 000 PLN (14 227 zł/m2)

3
1
66 m2
2019
15803537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26298617 15803537 Na sprzedaż wygodne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, SKA - Sidzina, KrakówElegancja, przestrzeń i funkcjonalność – w niezwykle spokojnej lokalizacji Krakowa.Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m² (+ dodatkowy...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

797 000 PLN (13 741 zł/m2)

3
1
58 m2
2020
15784789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25861656 15784789 Na sprzedaż pakiet 5 wykończonych mieszkań inwestycyjnych w samym sercu Krakowa, przy ul. Krowoderskiej.Nieruchomość po generalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym, w kamienicy po kompleksowej renowacji.Lokale są w pełni wyposażone i goto...

Kraków (Piasek) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (10 141 zł/m2)

5
5
142.98 m2
-