• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 726

15825705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589556 15825705 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

911 046 PLN (22 221 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15825348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26589479 15825348 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 061 226 PLN (17 117 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15826196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589424 15826196 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 664 PLN (15 907 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15825593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26589207 15825593 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 525 PLN (15 642 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15825746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589664 15825746 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

753 489 PLN (23 547 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15825307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589353 15825307 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 158 988 PLN (16 557 zł/m2)

2
-
70 m2
2026
15825826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589780 15825826 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

737 319 PLN (23 041 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15826160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26589393 15826160 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

408 803 PLN (15 723 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15825786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590018 15825786 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 057 175 PLN (22 024 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15825553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589086 15825553 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

929 628 PLN (19 779 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15825667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589224 15825667 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

843 330 PLN (22 193 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15825944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588827 15825944 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 174 894 PLN (21 362 zł/m2)

3
-
55 m2
2024