• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 83

15884203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27696121 15884203 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. CeramicznejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 110m2 składa się z:- 4 pokoi- aneksu kuchennego- poddasza-...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

650 000 PLN (5 909 zł/m2)

4
1
110 m2
2025
15883373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675051 15883373 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:- salon z kominkiem, aneksem kuchennym or...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

979 000 PLN (10 878 zł/m2)

4
1
90 m2
2011
15878317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27593903 15878317 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. KosynierówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,- dwóch dużych, ustaw...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

799 812 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
68.36 m2
2024
15881938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653299 15881938 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Kosynierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91m2 obecnie składa się z trzech samodzielnych kawalerek ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 395 000 PLN (15 330 zł/m2)

3
3
91 m2
2025
15878122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589069 15878122 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,69m2 składa się z:Parter:– salon z aneksem kuchennym ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

730 000 PLN (12 877 zł/m2)

3
1
56.69 m2
2024
15884753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki 27710342 15884753  4 pokoje 88 m² ciche i przestronne mieszkanie rodzinne MarkiNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m², położone w spokojnej części Marki. Lokal idealny dla rodziny szukającej dużej przestrzeni w cenie mniejszego mieszk...

Marki, Miedziana

690 000 PLN (7 841 zł/m2)

4
1
88 m2
1989
15894584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie w cichej zielonej okolicy 27944640 15894584 Zapraszam na prezentację przytulnego mieszkania położonego w bardzo zielonej i spokojnej części Marek w dzielnicy Struga.Budynek oddany do użytku w 2012 roku, brak windy, teren ogrodzony z miejscami parkingowymi dla mieszkańców.Budynek czysty i zadba...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

580 000 PLN (9 206 zł/m2)

2
1
63 m2
2012
15683233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23893163 15683233 Apartament posiada 3 pokoje powierzchnię 58,44mkw oraz Ogród 80mkw. Doskonała lokalizacja Piękny Design Osiedle Pomarańczowa w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Ekskluzywne Osiedle Bezczynszowych Apartamentów Pomarańczowa Schemat pomie...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

649 000 PLN (11 190 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15489896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8 19729841 15489896 Mieszkanie dwupoziomowe w Markach, ul. Pałacowa,61,55 m2 powierzchni użytkowej, 90m2 po podłodze OpisNa sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe (610 tys.) plus dwa naziemne miejsca parkingowe ( łącznie za 30 tys.). Mieszkanie w Markach w cichej okolicy z ba...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

610 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
61 m2
2014
15876085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter 2-pokojowy ok. 43 m2. Ogród. 2 x parking 27529733 15876085 Zakup od  Dewelopera.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Piękne Nowoczesne - 2-pokojowe mieszkanie ok 43 mkw z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi.Z możliwością wydzielen...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

499 000 PLN (11 881 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15876190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
98 mkw. 2 poziomowe (5 pok.). Ogród. 2 x parking 27532545 15876190 Zakup prosto od  Dewelopera.Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe mieszkanie z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi.Może funkcjonować jak 2 ni...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

799 000 PLN (6 948 zł/m2)

5
1
115 m2
2026
15832111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro + Poddasze - 129m2. Ogród. 2 x parking 26728251 15832111 Oferta Dewelopera....Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.......Piękne duże - 2-poziomowe mieszkanie ok 129 mkw z balkonem i ogrodem .Budowane wg wszystkich nowych standa...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

830 000 PLN (6 484 zł/m2)

5
2
128 m2
2026