• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 74

15890441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877100 15890441 Marki, ul. Dmowskiego Inwestycja: 3 niezależne mieszkania w 1 lokalu Szukasz nieruchomości, która od razu wygeneruje wysoki zwrot? A może planujesz model „zamieszkaj i spłacaj kredyt z najmu”? Na sprzedaż oferujemy...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

870 000 PLN (15 536 zł/m2)

5
-
56 m2
2025
15862115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowy segment z ogrodem przy samym lesie ENG 27222182 15862115 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Unikatowe mieszkanie w segmencie na górnym piętrze z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z bliskością natury? Prezentujemy dwupoz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 099 000 PLN (8 081 zł/m2)

4
1
136 m2
2018
15867149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335854 15867149 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m², położone na II piętrze przy ul. Dużej 5 w Markach, na kameralnym osiedlu Horowa Góra.Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń i duży potencjał aranżacyjny &...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

620 000 PLN (10 690 zł/m2)

2
1
58 m2
2005
15889573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje ✧ po remoncie ✧ piwnica 27853939 15889573 TYLKO z  EProperties!NIERUCHOMOŚĆ:MIESZKANIE po generalnym remoncie dla nowych lokatorów, to oferta głównie celująca w rodzinę, jednak jeśli ktoś szuka sporego lokum jako singiel, również poczuje się tu świetnie od pierwszej wizyty. Położona na 4 i 5...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

685 000 PLN (11 610 zł/m2)

4
1
59 m2
1993
15691760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24025696 15691760 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i spiżarnią Centrum Marek 0% PCC i bez prowizjiNa sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,74 mkw., zlokalizowane w kameralnej inwestycji w samym sercu Marek – w budy...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

826 770 PLN (10 600 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15691759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24025695 15691759 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku Centrum Marek Bez PCC i prowizjiNa sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 mkw., położone na II piętrze w nowoczesnym budynku z zaledwie 6 lokalami. Stan deweloperski – idealna...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

574 425 PLN (11 723 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15841176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788232 15841176 Nowe 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji Centrum Marek Bez PCC i prowizjiJeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do Warszawy i dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej – ta oferta jest dla Ciebie!Mie...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

711 810 PLN (11 122 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15887720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27791806 15887720 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.Dla k...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

705 180 PLN (11 560 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15697400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24131875 15697400 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.Dla k...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

531 840 PLN (12 087 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15697054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24122822 15697054 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do komunikacji miejskiej.Miesz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

680 915 PLN (11 541 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15885092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27717101 15885092 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 58,7 mkw. z balkonem.Kameralne osiedle na granicy Warszawy i Marek.Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta oferta spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego miesz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

663 310 PLN (11 436 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15885094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27717103 15885094 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,8 mkw. z ogródkiem 62,8 mkw. - kameralne osiedle na granicy Warszawy i Marek (parter)Bez dodatkowych kosztów: 0% PCC 0% prowizjiTermin oddania inwestycji: maj 2026 r.Stan deweloperskiAtuty mieszkania? Parter z du...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

592 620 PLN (12 094 zł/m2)

2
1
49 m2
2026