• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Międzyzdroje

Znalezionych ofert: 68

15839849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26761307 15839849 Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, klimatyzowany apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie Sea&Forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i IV bez wpisów.Apartament gotowy do wydan...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

665 820 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
36.99 m2
2025
15507041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20090410 15507041 Przedstawiam Państwu dwupoziomowy apartament w Międzyzdrojach.Nieruchomość:-61 mkw-dwupoziomowe-budynek z 2009 r-pełna własność -duży balkon ok 6 mkw-widok z okien na Woliński Park Narodowy-wystawa okien na stronę południowo wschodnią-piwnica -miejsc...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

829 000 PLN (13 590 zł/m2)

2
1
61 m2
2009
15867914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27358562 15867914 Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament znajdujący się przy deptaku w samym sercu Międzyzdrojów.Bliskość Parku Chopina oraz Placu Neptuna. Do promenady, mola lub plaży jedynie kilka kroków. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

572 000 PLN (12 711 zł/m2)

2
1
45 m2
1979
15866169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27313784 15866169 Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 43,80 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części wybrzeża – Promenada Gwiazd 28 w Międzyzdrojach.Położony na 1. piętrze od strony morza, oferuje widok na Bałtyk oraz otaczającą zieleń, ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

995 000 PLN (22 717 zł/m2)

2
-
43.8 m2
2015
15860491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27182896 15860491 Jeden z ostatnich 4 dostępnych domów – zadzwoń po szczegóły!Szukasz mieszkania w Międzyzdrojach? Sprawdź alternatywę – gotowy dom nad jeziorem w tej samej cenie.Na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Kołczewie, nad jeziorem i w otoczeniu Wolińskiego Pa...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 999 000 PLN (11 965 zł/m2)

4
-
167.07 m2
2023
15700763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty Międzyzdroje 24197176 15700763 Apartamenty z wykończeniem pod klucz na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w zachodniej, najbardziej naturalnej częśc...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

883 566 PLN (25 987 zł/m2)

2
1
34 m2
2025
15684133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty Międzyzdroje 23904321 15684133 Apartamenty z wykończeniem pod klucz na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w zachodniej, najbardziej naturalnej częśc...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

737 792 PLN (26 350 zł/m2)

1
1
28 m2
2025
15700762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty Międzyzdroje 24197175 15700762 Apartamenty z wykończeniem pod klucz na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach.Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w zachodniej, najbardziej naturalnej części...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 252 785 PLN (23 637 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15352380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
apartament z widokiem na morze Międzyzdroje 16588802 15352380 Apartament o powierzchni 66,09m2 z widokiem na morze położony przy plaży w Międzyzdrojach. Kompleks kusi swą niebanalną architekturą do wakacyjnego wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki któ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

2 840 000 PLN (43 030 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15352373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
apartament z widokiem na morze Międzyzdroje 16588801 15352373 Apartament o powierzchni 97,30m2 z widokiem na morze położony przy plaży w Międzyzdrojach. Kompleks kusi swą niebanalną architekturą do wakacyjnego wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki któ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

4 000 000 PLN (41 237 zł/m2)

4
1
97 m2
-
15831163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26689100 15831163 Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie Sea&Forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III i IV bez wpisów.Apartament gotowy do wydania od zaraz.Na ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

772 000 PLN (20 904 zł/m2)

2
1
36.93 m2
2025
15803122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26287710 15803122 Na sprzedaż oferuję komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony zaledwie kilka kroków od plaży, w jednej z najbardziej prestiżowych części Międzyzdrojów. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod dochodowy wynajem krótkoterminow...

Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

820 000 PLN (17 083 zł/m2)

2
2
48 m2
2005