• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Międzyzdroje

Znalezionych ofert: 68

15763452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25426716 15763452 Apartament w Międzyzdrojach z widokiem bocznym na morze, zaledwie 100m od plaży. Apartament oddany do użytku w 2020r. Apartamentowiec, w którym się znajduje, to nowoczesny budynek bez barier, wyposażony w dwie windy przystosowane dla osób niepełnospr...

Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

1 480 000 PLN (34 267 zł/m2)

2
1
43.19 m2
2019
15565838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21466885 15565838 Apartament w Międzyzdrojach z widokiem bocznym na morze, zaledwie 100m od plaży. Apartament oddany do użytku w 2020r. Apartamentowiec, w którym się znajduje, to nowoczesny budynek bez barier, wyposażony w dwie windy przystosowane dla osób niepełnospr...

Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

1 510 000 PLN (34 420 zł/m2)

2
1
43.87 m2
2019
15773705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25635233 15773705 Twoje miejsce nad Bałtykiem – Wyjątkowe mieszkanie w Międzyzdrojach Poznaj nieruchomość, która zachwyca stylem, lokalizacją i możliwościami. To słoneczne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45 m², usytuowane w eleganckiej kamienicy w sercu Międzyzd...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15735155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24850015 15735155 Lokalizacja Nieruchomość położona tuż przy nadmorskiej promenadzie, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. To prestiżowa lokalizacja, która gwarantuje zarówno wyjątkowy klimat wypoczynku, jak i doskonały potencjał inwestycyjny. Bliskość morza, deptaka, ka...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 325 000 PLN (26 047 zł/m2)

2
1
50.87 m2
2019
15789937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25951001 15789937 Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na Międzyzdrojemieszkanie w pełni wyposażone i ładnie wykończone składa się z salonu i aneksu kuchennego z bezpośrednim wyjściem na balkon, dodatkowo łazienka i sypialnia z garderobą również ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

699 000 PLN (15 973 zł/m2)

2
1
43.76 m2
2019
15771550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25587338 15771550 MIĘDZYZDROJE!Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na morzemieszkanie w pełni wyposażone i solidnie wykończoneskład: salon + aneks kuchenny, balkon z dwoma wejściami (z salonu i sypialni), łazienka, sypialniapełne wyposażenie RTV...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

929 000 PLN (21 660 zł/m2)

2
1
42.89 m2
2022
15708103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24335474 15708103 Na sprzedaż oferujemy Państwu wyjątkowy apartament w Międzyzdrojach w kompleksie Golden Tulipmieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku apartamentowego w unikalnej, kameralnej i cichej jego części w samej otulinie lasuświetna lokalizacja w Międzyzd...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 980 000 PLN (32 300 zł/m2)

2
1
61.3 m2
2012
15678265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marina Invest - Twój Nowy Apartament Przy Plaży 23809634 15678265 Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00Tel. 537 338 914Opis:2-pokojowy apartament na 1 piętrze w Inwestycji Aquamarina Dewelopera Marina Invest.Informacje na temat podanego lokalu:Cena: 1 252 785 PLN brutto (z 23% VAT)Istnieje możliwość odliczen...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 252 785 PLN (23 637 zł/m2)

3
1
53 m2
2027
15678111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa Pokoje Przy Samym Morzu Z Wielkim Tarasem 23807912 15678111 Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00Tel. 537 338 914Opis:2-pokojowy apartament na 3 piętrze w Inwestycji Aquamarina Dewelopera Marina Invest.Informacje na temat podanego lokalu:Cena: 958 698 PLN brutto (z 23% VAT)Istnieje możliwość odliczenia...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

958 698 PLN (23 967 zł/m2)

2
1
40 m2
2027
15676473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Aquamarina - Nowe Apartamenty Przy Samym Morzu 23770666 15676473 Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00Tel. 537 338 914Opis:2-pokojowy apartament na 1 piętrze w Inwestycji Aquamarina Dewelopera Marina Invest.Informacje na temat podanego lokalu:Cena: 883 566 PLN brutto (z 23% VAT)Istnieje możliwość odliczenia...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

883 566 PLN (25 987 zł/m2)

2
1
34 m2
2027
15604263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22283452 15604263 Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna nad Bałtykiem!Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC 2 %.Przedstawiam niepowtarzalną szansę na zdobycie apartamentu w jednym z najpiękniejszych miejsc nad polskim morzem zlokalizowanej pomiędzy Świnoujściem a Kołobrze...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

3 950 008 PLN (43 435 zł/m2)

3
1
90.94 m2
2025
8446064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18786951 8446064 ✅Oferta Przedmiotem sprzedaży jest apartament o powierzchni 31,62 m kw. położony na parterze. Atutem apartamentu jest ogródek o powierzchni 64,09 m kw. skierowany na południe i południowy zachód. Wyjści...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

458 490 PLN (14 790 zł/m2)

2
1
31 m2
2024