• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 158

15810955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26425881 15810955 Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z balkonem o pow. 50,7 m²- nowe budownictwo z 2020r. Piła - Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,66 m&...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15896323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976639 15896323 NA SPRZEDAŻ! ATRAKCYJNE , przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu Staszyce w Pile! Mieszkanie o pow. 62,5m2, położone na IV piętrze . Mieszkanie dwustronne i słoneczne! Jasne i przestronne wnętrza oraz funkcjonalny układ u...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15884917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714669 15884917 Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie - Piła, os. Zielona Dolina Parter, balkon, nowy blok OBNIŻKA CENY!! Teraz to wyjątkowe mieszkanie dostępne jest w cenie 479.000,00 zł zamiast 499.000,00 zł Zadzwoń i skorzystaj z tej świetnej okazji! ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

479 000 PLN (10 886 zł/m2)

2
-
44 m2
2018
15883396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfort i panorama 4 pokojowe mieszkanie Piła 27675081 15883396 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80,81 m², zlokalizowane w Pile, idealne dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem do własnej aranżacji.Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co daje szerokie możliwości dostosowania prz...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

410 000 PLN (5 125 zł/m2)

4
1
80 m2
1980
15876354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535820 15876354 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 55,72 m² (ponad 80m 2 pow. przypodłogowej) Na sprzedaż klimatyczne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,72 m², zlokalizowane na 2 piętrze w budynku przy ul. Ludowej. Lokal składa się z p...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

449 900 PLN (8 180 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15895067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27957087 15895067 Piła - centrum ul. Okrzei koło "samolotu" Przedmiotem oferty jest kawalerka o powierzchni 25 m.kw. usytuowana na czwartym w bloku z zasobów PSML-W - blok - czwarte i ostatnie piętro - mieszkanie środkowe - okno PCV - ogrz...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

139 000 PLN (5 560 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15819025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606365 15819025 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA ul. Śniadeckich pow. 65 m2 , VI piętro, balkon, Świetne rozwiązanie dla rodziny. W pobliżu przedszkole, szkoła, tereny spacerowe nad rzeką. Szczególnie dla osób, które cenią niedaleką o...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

475 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15870827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440642 15870827 Piła - Centrum Przedmiotem oferty jest KLIMATYCZNE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,2m2 Mieszkanie PO GENERALNYM REMONCIE łącznie z wymianą instalacji, położone na parterze zadbanej kamienicy po termomodernizacji WYSOKA JAKOŚĆ WNĘTRZ , sto...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15894819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949190 15894819 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE 4-POKOJOWE O POW. 80,1m 2 Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, wykończone pod klucz! Nowoczesne wnętrze z nowinkami technologicznymi w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na II pięt...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

679 000 PLN (8 488 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15734193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24815281 15734193 Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Szukasz przestronnego i funkcjonalnego APARTAMENTU z TARASEM z którego masz widok na las, z MIEJSCEM POSTOJOWYM w hali garażowej i komórką lokatorską. Oto twoja nieruchomość !!! Prezentujemy nieruchomość o łącz...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
60 m2
2019
15742852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000502 15742852 *** REZERWACJA OFERTY *** Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Przedmiotem oferty jest jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m.kw. usytuowane na parterze w bloku z zasobów PSML-W - blok - parter, tylko po dwa mieszkania na kondyg...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15818564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606723 15818564 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura. Mieszkanie 3-pokojowe 66,50 m2 Piła, ul. Targ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

664 990 PLN (10 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-