• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 158

15876353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535819 15876353 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,14 m², ul. Łączna, os. Jadwiżyn Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m², położone na I piętrze bloku przy ul. Łącznej, na spokojnym osiedlu Jadwiżyn. Nieruchomość znajduje s...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

465 000 PLN (7 750 zł/m2)

3
-
60 m2
1984
15890508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879012 15890508 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POW. 35,7M2 PIŁA - ŚRÓDMIEŚCIE, Al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,7 m², położone na IV piętrze bloku w ścisłym...

Piła (Śródmieśćie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

225 000 PLN (6 429 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15891427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897058 15891427 Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe z dodatkową przestrzenią i zielonym otoczeniem - Piła, Kalina Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m², położone w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Piły. To miejsce docen...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

529 000 PLN (8 532 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15887014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773516 15887014 Mieszkanie 3-pokojowe 48,60 m2 Piła, ul. Medyczna Osiedle Górne Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m², położone na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Górnym w Pile. Atuty: - świetn...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

291 000 PLN (6 063 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15819733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620408 15819733 os. Zamość Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o idealnym układzie w bardzo dobrej lokalizacji w Pile Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla rodziny, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: -...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 000 PLN (7 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15838957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737462 15838957 MIESZKANIE 3-POKOJOWE 46,90 m² - PIŁA, OS. ZIELONA DOLINA - I PIĘTRO, BALKON Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m² , zlokalizowane przy ul. Światowida w Pile - na spokojnym i zielonym osi...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15818250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26599337 15818250 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura. Mieszkanie 3-pokojowe 47,31 m2 Piła, ul. Ofiar Ka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

473 000 PLN (10 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15813672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26563236 15813672 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,75 m² , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Staszyce w Pile. Lokal znajduj...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (7 114 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15888807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826710 15888807 3-pokojowe mieszkanie Zielona Dolina w Pile garaż w budynku I piętro winda Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku w cenie 75 000 zł - rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort codziennego życia...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

539 000 PLN (8 292 zł/m2)

3
-
65 m2
2010
15803625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299638 15803625 Mieszkanie 2 - pokojowe ok. 37 m² - Osiedle Górne Z dużą loggią, osobną kuchnią i potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m², położone na 4. piętrze ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

217 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
-
35 m2
1990
14746880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15603 14746880 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Kawalerka z oknem tarasowym i barierką o pow. 29,37m2, III piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,18m2 łazienka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

252 582 PLN (8 710 zł/m2)

1
-
29 m2
2022
15802094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26255821 15802094 Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym - wprowadzasz się od razu! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów ani tygodni planowania - to jest oferta, którą naprawdę warto ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

572 755 PLN (9 546 zł/m2)

3
-
60 m2
2025