• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Grunwald

Znalezionych ofert: 46

15885105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z duszą | 1 piętro | Grunwald | 0% prow. 27717205 15885105 Szukasz miejsca z duszą, które nie przytłacza metrażem, ale zachwyca możliwościami? M24 na 1. piętrze budynku B1 w Loftach Grunwaldzka udowadnia, że na 26,57 m² można stworzyć w pełni komfortowe, dwupokojowe wnętrze idealne dla singlapary lub jako pe...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 579 PLN (15 022 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15889067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842478 15889067 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest bardz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (14 814 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15888686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820828 15888686 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim odnowionym budynku z cegły przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca spokój oraz bardzo dobrą komunikację z miastem Lokal składa się z dwóch niezależnych...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (11 216 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15888689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820825 15888689 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15851654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27015649 15851654 Osiedle Kopernika to przykład typowego osiedla wielkiej płyty. Zwarte, funkcjonalne, dobrze skomunikowane z dużą ilością zieleni, z własną infrastrukturą usługową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej na poznańskim Grunwaldzie.M I E S Z K A...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

574 000 PLN (10 214 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1977
15872141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27485994 15872141 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15878180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27590275 15878180 Na sprzedaż ładne mieszkanko na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Promienistej.W pełni wyposażona kuchnia z oknem na zachód.Przestronny, umeblowany pokój z pojemną szafą w zabudowie i wyjściem na balkon od strony południowej.Wygodny przedpokój z wies...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

349 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1965
15884417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701825 15884417 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15820768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26650667 15820768 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim odnowionym budynku z cegły przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca spokój oraz bardzo dobrą komunikację z miastem Lokal składa się z dwóch niezależnych...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (11 216 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15878397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27595454 15878397 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży piętra willi miejskiej (lata międzywojenne) na poznańskim Starym Grunwaldzie.Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 144,12 m2 a udział właściciela lokalu we współwłasności nieruchomości, w tym w części gruntowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 399 000 PLN (9 715 zł/m2)

5
1
144 m2
1930