• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Grunwald

Znalezionych ofert: 46

15859932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokoje | 41 m² | balkon 27178816 15859932 Na sprzedaż wygodne mieszkanie na przestrzał o powierzchni 41,2m2 z dużym balkonem o powierzchni 5,03m2. Ustawny salon od strony południowej, komfortowa sypialnia (11,55m2) i funkcjonalna łazienka zapewnią komfort użytkowania lokalu.  Szybki termin o...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

481 394 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15859933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 58 m² | balkon | Grunwald | 27178817 15859933 Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w pięknej lokalizacji  zaledwie 150m od lasu na poznańskim Grunwaldzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 58m2 + balkon 4,58m2. Układ  mieszkania na przestrzał z salonem z aneksem kuchennym o...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

674 513 PLN (11 630 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15860723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe | 2 pokoje | Grunwald | 42 m² 27183252 15860723 2 pokoje z balkonem 42,5 m² komfortowy układPrzestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówDo...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

551 700 PLN (13 136 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15856299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 2 pokoje z balkonem – opcja wykończenia 27087492 15856299 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotoweGotowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - idealne do zamieszkania lub inwestycji z opcją wykończenia pod klucz.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówFunkcjonal...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

497 800 PLN (12 141 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15813907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
⌂ Gotowe 3 pokoje ⌂ opcja wykończenia ⌂ 26636596 15813907 Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wykończenia - dokładne wymiary na ostatnim zdjęciuPodstawowe informacje▪ Lokalizacja: Poznań - ul. Ptasia▪ Piętro: 2▪ Liczba pokoi: 3▪ Powierzchnia mieszkania: 59,61 m²▪ Balkon: 5,03 m²▪ Stan: dewe...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (10 797 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15813906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 57 m² z balkonem – gotowe w 2025 r. 26636595 15813906 3 pokoje balkon Piętro 2 Ptasia 28Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe informacje▪ Inwestycja: Ptasia 28 - Symfonia Ptasia▪ Lokalizacja: Poznań - ul. Ptasia▪ Numer lokalu: B.M.58▪ Piętr...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

616 813 PLN (10 821 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15813905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 2 pokoje z balkonem | Ptasia 26636594 15813905 2 pokoje balkon Ptasia 28 Piętro 1Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe informacje▪ Lokalizacja: Poznań - ul. Ptasia▪ Piętro: 1▪ Liczba pokoi: 2▪ Powierzchnia mieszkania: 41,34 m²▪ Balko...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

479 000 PLN (11 683 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15756675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25260028 15756675 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 44,58 m², zlokalizowanego w dzielnicy GórczynGrunwald w Poznaniu. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących mieszkania gotowego do wpro...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (13 437 zł/m2)

2
1
44.58 m2
2021
15812107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26465919 15812107 Na sprzedaż, 3 pokojowe mieszkanie PoznańGrunwaldNa sprzedaż duże, trzypokojowe mieszkanie o pow. 94,34 m2 w Poznaniu przy ul. Karwowskiego.LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na III piętrze odrestaurowanej, posiadającej całodobowy monitoring kamien...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

849 000 PLN (8 999 zł/m2)

3
-
94.34 m2
-
15353191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16625033 15353191 Na sprzedaż 2-pok.mieszkanie PoznańGrunwaldNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,98 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Poznania przy ul. Bukowskiej.MIESZKANIEUsytuowane na II piętrze.bez windy.Mieszkanie z racji swojego usytuowania w budynku, ekspozycji ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (9 656 zł/m2)

2
1
42.98 m2
-
15805752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26315177 15805752 Polecamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Ptasia 20 na poznańskim Grunwaldzie. Powierzchnia użytkowa 74,57 m². Lokal położony na ostatnim piętrze 3-piętrowego budynku z windą.Mieszkanie powstało z myślą o codziennym komforcie aktywnej r...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 040 000 PLN (13 941 zł/m2)

4
1
74.6 m2
2021
15743769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25018796 15743769 Wyjątkowa oferta! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64,8 m² po remoncie – Grunwald - Garaż + piwnica Szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i świetną lokalizację? To mieszkanie na Grunwaldzie spełni wszystkie...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

725 000 PLN (10 821 zł/m2)

3
1
67 m2
1993