• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Przejazdowo Jesionowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przejazdowo i Jesionowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3-wysoki parter-balkon-do remontu-fabryczne 27563744 15877266 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska573 098 029       3 pokoje Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m², położone w Legnicy na wysokim parterz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

339 000 PLN (5 297 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15896503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27981403 15896503 Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Rydlówka 21B, w nowoczesnym, przemyślanym w każdym calu apartamentowcu. Powierzchnię mieszkania tworzą: wygodny korytarz, salon z aneksem kuchennym i uroczym balkonem, trzy ustawne pokojesypialnie, komfortowa łazienka i ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 999 PLN (22 727 zł/m2)

4
1
88 m2
2021
15895869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962751 15895869 Apartament klasy premium wysoki standard Wilanów – Oś KrólewskaNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Miasteczka Wilanów — przy Osi Królewskiej. To nieruchomość stworzona dla osób...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 990 PLN (20 908 zł/m2)

3
1
80.35 m2
2010
15895792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962744 15895792 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda ONZ oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesowych Śródmieścia i Woli. Układ i lokalizacja sprawiają, że nieruchomość...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 029 000 PLN (20 800 zł/m2)

3
-
49.47 m2
1972
15895856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962712 15895856 Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10. Na lokal składają się: - salon z aneksem kuchennym, - osobna sypialnia, - łazienka z prysznicem, - korytarz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (22 950 zł/m2)

2
1
32.2 m2
1974
15895419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962079 15895419 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy z 1988 roku.Najważniejsze a...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (14 992 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1988
15895560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962035 15895560 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe (obręb Gocław). Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z trzech)...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (14 583 zł/m2)

4
1
60 m2
2000
15895634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962032 15895634 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku.Budynek położony jest w prestiżowej i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 627 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1959