• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Przejazdowo Jesionowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przejazdowo i Jesionowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15887410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783133 15887410 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku. Dodatkowym atutem jest taras na dachu dostępny dla mieszkańców, idealny do wypoczynku.Rok budowy: 2007NIE...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

936 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
52 m2
2007
15887391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782748 15887391 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

702 000 PLN (26 000 zł/m2)

1
1
27 m2
1972
15887315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780794 15887315 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. KarabeliBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,8m2 składa się z:- pokoju dziennego połączonego z funkcjonalnym aneksem kuchennym wyposażonym...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (17 882 zł/m2)

3
1
45.8 m2
1980
15887288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780234 15887288 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1934NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (13 181 zł/m2)

3
1
72 m2
1934
15887261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27779530 15887261 OFERTA NR 24-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, Białołęka przy ul. MagicznejBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku.Rok budowy: 2011Winda: takNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,60 m² Salon z anekse...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15887259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779527 15887259 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Nauczycielskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 75m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-dwóch...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

839 000 PLN (11 187 zł/m2)

3
1
75 m2
2020
15887242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779347 15887242 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czarnomorskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (18 226 zł/m2)

2
1
31 m2
1977
15887227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779342 15887227 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Redutowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,5m2 zostało podzielone na dwie kawalerki, które składaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (17 506 zł/m2)

2
2
44.5 m2
1970
15887226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779334 15887226 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:- salon 18,20 m²,- sypialnia 1...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (14 722 zł/m2)

3
1
54 m2
1977
15887223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779333 15887223 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Reymonta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddzielne...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (15 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15887240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779329 15887240 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. TyszkiewiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, widnej kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (16 411 zł/m2)

3
1
56 m2
1956
15887231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779326 15887231 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,2m2 składa się z:- salon,- dwa ustawne pokoje,- duża kuch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (14 469 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1977