• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ruda Śląska Ruda

Znalezionych ofert: 46

15884784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej 27711456 15884784 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej oko...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

340 000 PLN (5 763 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15884386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700165 15884386 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,65 m², położone w kameralnej i spokojnej części Rudy Śląskiej Bykowina, przy ul. Pośpiecha.Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z trzech pokoi oraz balkonu z pięknym, otw...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

289 000 PLN (6 021 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15885042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716135 15885042 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno dla ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15831505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26697318 15831505 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ponad 90 m2, które doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 60...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

359 100 PLN (3 990 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15621594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22629550 15621594 2-pokojowe mieszkanie w Rudzie ŚląskiejNa sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,04 m² (50 m² mierzone po podłodze), położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej urokliwych...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

229 000 PLN (5 725 zł/m2)

3
1
40 m2
1910
15724986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24666372 15724986 Na sprzedaż wyjątkowe, wysokiej klasy mieszkanie za cenę 239 000 zł, usytuowane w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Kędzierzyńskiej. Przedstawiamy Państwu mieszkanie wykonane z dbałością o każdy detal, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

239 000 PLN (6 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15676810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23779920 15676810 Wyjątkowa oferta! Dwa mieszkania w cenie jednego Ruda Śląska, ul. PawłaNa sprzedaż dwa niezależne mieszkania w jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła 11, od strony Goduli. Całość to aż 147 m² powierzchni użytkowej,...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

360 000 PLN (2 449 zł/m2)

5
2
147 m2
1910
15452743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18895640 15452743 Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m² , zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Bykowina w Rudzie Śląskiej. To idealne miejsce dla osób szukających wygody, funkcjonalności i komfortu w codziennym życiu.Mieszk...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
47 m2
1950
15764825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454913 15764825 Mieszkanie 56 m² Ruda Śląska Chebzie ul. Pawła 259 000 złNa sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawła, na pierwszym piętrze . Lokalizacja:Świetna, dobrze skomunikowana okolica!tylko 10 ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 375 zł/m2)

2
1
56 m2
1985
15885040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716133 15885040 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów nad głową oraz większą prywatność. Lokal wymaga re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15891311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894436 15891311 Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m², położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon z widokiem na tereny zielone, co zapewnia codzienny komfort i poczucie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15876159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532332 15876159 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej Kochłowice, ul. Dunikowskiego.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchn...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (6 604 zł/m2)

3
1
53 m2
1978